Tato stránka k uchovávání dat používá cookies. Používáním webu, nebo kliknutím na tlačítko Souhlasím s tímto souhlasíte.

Individuální setkání

Máte-li pocit, že potřebujete intenzivní, individuální práci, ráda tady budu pro Vás. Můžeme se společně podívat na nejrůznější témata jako je strava a její vliv na rovno-váhu a zdraví, vztahy, žensko-mužské role nebo nejvyšší potenciál - dharma. Již léta se věnuji také výkladům snů a práci se symboly.

Následující akce

Individuální detox průvodce

Eva Kavková

Jsem průkopnice raw stravy v ČR od roku 2012. Sama jsem na raw stravě od roku 2010.


Osobní konzultace

Eva Kavková

Vedle kurzů a skupinových akcí s klienty pracuji i na individuální bázi. Konzultace doplňuji terapiemi, vedenými meditacemi a doporučeními ve výživě a životním stylu tak, aby každý dostal balíček podle svých specifických potřeb a došlo k celostnímu zlepšení jeho života.


Program redukce váhy 3x21

Eva Kavková

Cítíte, že už to zašlo příliš daleko? Motáte se tak trochu v bludném kruhu a rádi byste vedení? Pomůžu vám navrátit se do rovno-váhy, disciplíny a sebelásky.


Skype konzultace

Eva Kavková

Jste z daleka a dorazit na osobní setkání je pro vás momentálně utopie? Na žádost přidáváme možnost konzultací online.


Výklady snů a pochopení

Eva Kavková

Co nám přináší poznání přes sny? Sny jsou sonda do našeho (ne)vědomí, je to informační kanál, skrz který, pokud ho správně interpretujeme, můžeme dojít k zajímavým zjištěním. Mohou nám pomoci rozklíčovat naši minulost, pochopit přítomnost a poodhalit budoucnost. A my vám s tím rádi pomůžeme.


Následující akce

Kam dál?

O nás Kurzy Eshop 
Facebook
Instagram
YouTube
Napište mi
Telefon 603 971 931
Newsletter