Tato stránka k uchovávání dat používá cookies. Používáním webu, nebo kliknutím na tlačítko Souhlasím s tímto souhlasíte.

Jarní vedený půst

17.03.2023 - 24.03.2023, Eva Kavková

Přihlásit se

Pravidelná vedená očista s Evou Kavkovou

Po 10 letech zkušeností přináším vedení nejen, jak bezpečně procházet nahrazování stravy tuhé za stravu duchovní, ale i podporu při jakýchkoliv výzvách s tím spojených.

Co získám?

·        Vedení v půstu od jídla a nahrazování za jinou výživu v mysli

·        Každodenní podporu

·        Typy a recepty k návratovce

 

JARNÍ PŮST

17.3 - 24.3.2023

Cena: 700czk


Letos se s námi budete moci zapojit do týdenního vedeného půstu. Po zakoupení, zaslání platby, vám každý den budeme emailem posílat tipy a triky, povídání o těle, bylinky vhodné k proceduře, a čemu můžete věnovat čas, který by vám jinak "spolklo" jídlo, abyste se posunuli dál, nebo si prostě jen udělali radost. Náš přístup k půstu a vedení v něm je zcela unikátní, například - jsme si vědomi, že je to velmi náročné období vyžadující dostatek odpočinku. V instrukcích vám proto budeme doporučovat třeba filmy na zachumlání do postele, které jsme si osobně oblíbili a které vás budou inspirovat a motivovat.

Pro půst doporučujeme zakoupit očistné čaje - urologický, šalvějový, kopřivový, meduňkový čaj, čaj z ostropestřece, listu senny a kořene pampelišky, budeme na ně odkazovat v instrukcích.

Cena: 700czk

Stále váháte?  Zde najdete článek, ve kterém jsou i recenze z minulých půstů. Na blogu najdete i další články k tématu.


Těším se na Vás

Eva

Přihlásit se
Facebook
Instagram
YouTube
Napište mi
Telefon 603 971 931
Newsletter