Tato stránka k uchovávání dat používá cookies. Používáním webu, nebo kliknutím na tlačítko Souhlasím s tímto souhlasíte.

Jarní vedený půst

05.04.2024 - 12.04.2024, Eva Kavková

Přihlásit se

Pravidelná vedená očista s Evou Kavkovou

Během půstu  Budu přinášet nejnovější výzkumy, ( na sobě ověřené), jež pomáhají k obnově orgánu, zranění či chronického onemocnění..

 

Budeme pracovat v síle záměru, která dává jasný pokyn podvědomí

Spojenou se silou vědomí, tj. vzkazy podpoří, jak proces obnovy probíhá ( budu přidávat každý den k vedení v půstu).

Tím se vědomě posiluje naše pochopení a opět se zpětně posiluje záměr.

 

Fyzicky i duchovní půst v tomto provedení je to, co se nazývá praktické konání své vůle skrze půst - tedy vlastní vůle sílí a s tím i uvědomění svých nových možností.

 

A nakonec síla skupiny s podporou jarní Přírody - jež dělá sebeobnovnou práci simultánně s námi ,

tj. Příroda kolem nás vytváří prostředí ideální pro naši práci- to vše dává vznik novým ideálům.

Těším se

Po 10 letech zkušeností přináším vedení nejen, jak bezpečně procházet nahrazování stravy tuhé za stravu duchovní, ale i podporu při jakýchkoliv výzvách s tím spojených.

Co získám?

·        Vedení v půstu od jídla a nahrazování za jinou výživu v mysli

·        Každodenní podporu

·        Typy a recepty k návratovce

 

Jarní vedený PŮST

5.4 - 12.4.2024

Cena: 1250 czk/ 50 €

Citováno: 

Všechna naše mechanika závisí na Měsíci. Jsme jako loutky, poháněné pomocí provazu, ale můžeme být více osvobození od Měsíce nebo méně svobodní.  Když tomu porozumíme, pochopíme, že cesta k větší svobodě spočívá v neidentifikaci, boji s negativními emocemi atd. V současné době nemůžeme udělat krok bez energie měsíce; provazy nelze okamžitě odříznout, protože loutky prostě padnou.  Nejprve se musíte naučit, jak se pohybovat.  Všichni spící lidé jsou pod vlivem Měsíce.  Nemají žádný odpor, ale pokud se člověk vyvine, může postupně stříhat některé provazy, které jsou nežádoucí, a může se otevřít vyšším vlivům.  Tímto způsobem se může osvobodit od Měsíce, ne-li úplně, pak alespoň výrazně více než v současnosti.

 (C. Gurdžijev). 

V nadcházejícím týdnu budeme pracovat s tím, co je zde popsáno od Gurdžijeva. Po mých mnohaletých zkušenostech posvítíme na to, jak souvisí téma Luny / matky / intuice s naší psychikou a to přímo z útrob tématu v praxi- tj. skrze půst. 

symbol Luna – matka, emoce, emoční spoje, hluboce ukotvenyý model úspěchu [pro ženy] – model lásky [pro muže], materie, vztah k božímu daru a penězům. 

Přivázání - myšleno provazy emoční – téma viny, křivdy, přesvědčení tj. v co věříme. 

Padnout - odpojit se od návyku hypnózy [ega]. To se musí postupně 

a podle emočních sil každého.

Půstování je jedna z forem, jak v sobě nahrazovat návyky, fyzické a jejich souvislost s naším emočním tělem. V neposlední řadě je zde vždy markantní, jaké závislosti na svém rozšířeném těle = tj. společenské zvyky a omezení v sobě chováme. 

Letos se s námi budete moci zapojit do týdenního vedeného půstu. Po zakoupení, zaslání platby, vám každý den budeme emailem posílat tipy a triky, povídání o těle, bylinky vhodné k proceduře, a čemu můžete věnovat čas, který by vám jinak "spolklo" jídlo, abyste se posunuli dál, nebo si prostě jen udělali radost. Náš přístup k půstu a vedení v něm je zcela unikátní, například - jsme si vědomi, že je to velmi náročné období vyžadující dostatek odpočinku. V instrukcích vám proto budeme doporučovat třeba filmy na zachumlání do postele, které jsme si osobně oblíbili a které vás budou inspirovat a motivovat.

Pro půst doporučujeme zakoupit očistné čaje - urologický, šalvějový, kopřivový, meduňkový čaj, čaj z ostropestřece, listu senny a kořene pampelišky, budu na ně odkazovat v instrukcích.

Cena: 1250czk

Zde si můžete přečíst článek, ve kterém jsou i recenze z minulých půstů. Na blogu najdete i další články k tématu.


Těším se na Vás

Eva

Přihlásit se
Facebook
Instagram
YouTube
Napište mi
Telefon 603 971 931
Newsletter