Tato stránka k uchovávání dat používá cookies. Používáním webu, nebo kliknutím na tlačítko Souhlasím s tímto souhlasíte.

Podzimní vedený půst

25.09.2020 - 02.10.2020, Eva Kavková

Přihlásit se

Pravidelná vedená očista s Evou Kavkovou

Již po několikáté pro vás máme dárek!

Letos se s námi budete moci zapojit do týdenního vedeného půstu. Každý den vám budeme emailem posílat tipy a triky, povídání o těle, bylinky vhodné k proceduře, a čemu můžete věnovat čas, který by vám jinak "spolklo" jídlo, abyste se posunuli dál, nebo si prostě jen udělali radost. Náš přístup k půstu a vedení v něm je zcela unikátní, například - jsme si vědomi, že je to velmi náročné období vyžadující dostatek odpočinku. V instrukcích vám proto budeme doporučovat třeba filmy na zachumlání do postele, které jsme si osobně oblíbili a které vás budou inspirovat a motivovat.

Pro půst doporučujeme zakoupit očistné čaje - urologický, šalvějový, kopřivový, meduňkový čaj, čaj z ostropestřece, listu senny a kořene pampelišky, budeme na ně odkazovat v instrukcích.

Pokud se do toho chcete pustit s námi, neváhejte a zaregistrujte se. Bude to jízda!

Vedení je od nás darem, tedy zadarmo. Ale! Máme pro Vás letos jednu novinku, tou je PŮSTOVACÍ BALÍČEK (klikněte na nápis pro otevření odkazu)

Stále váháte? Přečtěte si ještě článek o záměru pro minulý půst. Také pro Vás Eva zpracovala PRŮVODCE PŮSTEM, ve kterém najdete i recenze z minulých půstů. Na blogu najdete i další články k tématu.


Těším se na Vás

Eva

Přihlásit se
Facebook
Instagram
YouTube
Napište mi
Telefon 603 971 931
Newsletter