Tato stránka k uchovávání dat používá cookies. Používáním webu, nebo kliknutím na tlačítko Souhlasím s tímto souhlasíte.

O životě Food of Love

Unikla Vám důležitá akce a rádi byste si přečetli alespoň reportáž? Líbí se vám, co děláme, chcete se rozvíjet, ale máte to k nám daleko? Chtěli byste jet na kurz, ale neumíte si to úplně představit? Zajímají Vás naše recepty? Chcete vědět, co se chystá do budoucna?
To, ale i mnohem víc, se dočtete na našem blogu.

Vše Recepty Příběhy Videa Recenze
Následující články

Láska nebolí, láska tvoří.

06.06.2018, Příběhy  

Mnoho žen říká, že jejich láska bolí. Když jsem si jednou vyčetla spojení - “ego je citlivé”, usmívala jsem se a přesně v tom pochopila, že vše, co (duševně) bolí, je zastíněno egem. Není to láska, je...Více

TOP SECRET

28.05.2018, Příběhy  

jedeme to všechny přes kopírák. Pro ženy je dnes naprosto nepochopitelné, jak kdy se tolik (vědomě) snaží a jsou již tolik pokorné, že to muži stále nevnímají.

Vědomý průlom egem

16.05.2018, Příběhy  

do čisté přirozenosti.  Dnes v parku jsem měla rozhovor se svou bohyní Kálí. Byla to opravdu velmi zajímavá vědomá práce.

Detox s "živou vodou"

08.05.2018, Recepty  

V naší praxi jsme začali pracovat s očistnou a ozdravnou schopností vody. Nabízíme vám program detoxikace s "živou vodou" Kangen, kterou od nás darem dostanete.

Láska, která nejenže neodchází...

06.05.2018, Příběhy  

ale má rostoucí tendenci… bez hranic. Všechny známe ten princeznovský sen o čisté krásné lásce navěky. Věřím, že ano. Důkazem je to, že ve víře v tento sen jdeme dlouho a daleko přes své hranice a ...Více

Povyšování se na frekvenci lásky

29.04.2018, Příběhy  

Přišli jsme sem pro svobodu, radost a růst! Věřím, že toto jsme se sem přišli učit právě přes VZTAHY.

Jak potřebují muži naložit se svými slabinami? Co pro to má udělat žena?

29.04.2018, Příběhy  

Slabost muže je neschopnost “koncentrovat se“, což s sebou nese i obtížnost soustředit se na jednu ženu. To je jeho slabost, a na tom vědomý muž potřebuje pracovat, protože to v sobě obnáší opět uvěři...Více

Banánovo-mandlová zmrzlina

27.04.2018, Recepty  

Připravte se na léto s touto zdrawou dobrotou!

Lexikon posílení intuice

13.04.2018, Příběhy  

Soubor praktických kroků pro každý den.

Následující články
Facebook
Instagram
YouTube
Napište mi
Telefon 603 971 931
Newsletter