Tato stránka k uchovávání dat používá cookies. Používáním webu, nebo kliknutím na tlačítko Souhlasím s tímto souhlasíte.

Rituál MATKA a DCERA   Chci konzultaci

Eva Kavková

Po velké práci nad vlastními démony skrze toxický otisk otce v nás se vynoří vždy ještě v jasnější podobě naše vidění otisku matky v nás. Takový vhled, který jsme si nikdy nedovolily.

Rozpor, který v nás vede kolikrát až k “schizofrenii” je zapříčiněn nepochopenou ženskou kulturou ženy jako takové. Tak se v nás tluče ponížení ženy, předávané po generace a vděčnost za tu ženu, která nás přes všechny těžkosti osudu vychovala.

Po letité praxi a bádání nad tímto zdánlivě jasným procesem jsem vytvořila neobyčejně jemnou, bezpečnou a hlavně funkční metodu.

Vyslyšení, pochopení, projevení a nové nastavení práce s těmito ženami v sobě je základem pro rozpuštění nekonečné bolesti malé holčičky, dospívající – menstruující dívky, ženy, ženy matky, ženy manželky a víly, která se tak zpět napojuje na pochopení své PŘÍRODY.


Nabízím individuální provedení rituálem, a to buď osobně v mém klubu U Zvonařky, Praha 2, nebo formou skype hovoru. (možno také ve dvojici 2 kamarádek nebo přímo matky a dcery)

Na termínu a ceně se společně domluvíme. 

Chci konzultaci
Facebook
Instagram
YouTube
Napište mi
Telefon 603 971 931
Newsletter