Tato stránka k uchovávání dat používá cookies. Používáním webu, nebo kliknutím na tlačítko Souhlasím s tímto souhlasíte.

Vítejte na mém webu.

Přináším spojení osvěty ve stravování s klubem osobního rozvoje v Praze. Věříme, že tady naleznete uzdravení a nasycení nejen pro Vaše tělo, ale i Duši, protože do všeho, co dělám, vkládám upřímnou lásku a péči.

Kdo jsem? Proč raw food? Budoucnost

Kdo jsem?

Tématem zdraví se zabývám celý život. Prvních 25 let nevědomě, dalších téměř 20 již s větším důrazem na to, co jsem v běžném vzdělávacím systému nenašla. Přes studium různých ozdravných metod, cestování, tělesnou terapii, ale především žitím života samotného jsem se před osmi lety „prokousala“ ke stravě raw food. Tato zdánlivě módní vlna ke mně přišla naprosto z jiného úhlu. Sama jsem z nepochopení svého místa ženy měla spoustu práce s vlastní hodnotou, a tak jsem ji různými způsoby podporovala. Přicházelo mnoho negativních zkušeností, ale kdo hledá, najde. Když jsem objevila zázraky raw food, nešlo mi v první řadě o jídlo, ale o moc a sílu přírodní stravy. Výživa, jež je takhle surová, v sobě nese mnoho informací, které nás napojují na přirozenost, a tudíž na vlastní intuici.

V tomto období se doslova poskládala celá mozaika všeho, co jsem věděla, ale víceméně nepoužívala. Přes raw food jsem najednou začala veškeré vědění používat v praxi a otevřel se mi jakoby nový obzor uvědomění si sama sebe. Nepřišlo ke mně jen uvědomění si vlastního místa, ale i pochopení mojí role ženy. A to mi ze začátku vůbec nedošlo.

To, že při prác s jídlem budu moci vnímat více i své ženství. Jak moc se naše role posunuly? Vždyť je to přece jasné. Žena opravdu posiluje svou ženskou stránku nejen prostřednictvím přípravy jídla, ale hlavně tím, co přes něj vyjadřuje. V mé kuchyni se začalo „vařit“ něco moc fajnového. Rus by řekl „gatovit“, tedy připravovat.

Moje zdraví se zlepšovalo na úrovni těla i duše a téma mezilidských vztahů začalo více a více vystupovat do popředí. Přes vlastní zkušenosti s léčbou celistvosti a kurzy jsem začala vést vlastní praxi. V analýze diagnóz jsem vždy zkoumala, kde je původ našich neduhů. Není velkým tajemstvím, že prvotní zdroj je Rodina. Vedle genetiky a vrozených předpokladů je zde ale obrovský aspekt psychiky a takzvaného otisku, které vznikají právě v souvislosti s naší výchovou. Ta pak formuje i vývoj naší společnosti, naše kolektivní vědomí a jsme tam, kde jsme. 

Právě proto jsem se nyní od strawy přesunula spíše k záležitostem vztahů a žensko-mužských rolí. Přestože stále dělám kurzy raw stravy, zapojuji ji do mých aktivit a učím ji na osobních sezeních s lidmi, kteří se chtějí konečně přestat léčit a začít uzdravovat, s pochopením, že všechno začíná ve vztazích to pro mě přestalo být jídlo tou nejvyšší prioritou. Na našich akcích se věnuji hodně tématům jako je partnerství, naše poslání, role ve společnosti a rodině, nejvyšší potenciál - dharma, a další.

Proč raw food?

Vitariánství je způsob stravování založen na konzumování živé, tepelně a chemicky neupravené, rostlinné stravy - ovoce, zeleniny, bylin, ořechů, semínek, mořských řas, luštěnin a obilnin. Když se ve stravě vyhneme vaření, pečení, smažení, masu, mléku, cukru a lepku, dosáhneme lepšího využití a trávení živin a zvýší se tak přínos potravin pro naše tělo. I přes zdánlivou jednoduchost, máme možnost vytvářet neočekávané kombinace chutí, ze kterých se plnohodnotně nasytíte. 

Raw food má úžasný léčivý potenciál. Startuje imunitu a očistné procesy, tělo se detoxikuje, zkvalitňuje se složení krve a následně i všechny orgány. Víme totiž, že se každý orgán přirozeně neustále obnovuje, staré buňky se odplavují, a díky novým informacím ze stravy se tvoří nové buňky o něco kvalitnější než ty staré. Právě pro toto se v mnoha zdrojích uvádí syrová strava jako lék na různá onemocnění, dokonce onemocnění rakovinou. Není to však jen lék fyzických nemocí, pomáhá zlepšit i harmonii psychickou.


Budoucnost

Má vize je v tomto 'malém' měřítku zprůchodnit nový model podnikání s bohulibým konceptem a rozvíjet jej dál. Inspirovat tím další podnikatele a do každého okresu přinést hravou formu pohlazení pro tělo i duši. 

Již přes deset let připravuje koncept vesnice, která je místem pro vzdělávání, oddych a podporu našeho pravého poslání, které každý máme. Projekt se realizuje v Jablonečku a je v tuto chvíli již v přípravách a realizační fázi, brzy zveřejním vizualizace, předpokládané otevření je do tří let. Náš program již podporuje všechny aktivity, které se v Jablonečku rozvinou do světové úrovně. Pro toto prostředí se proto spojuji se špičkami v oboru, jako je Vladimir Megre, Valerij Sinelnikov, Brandon Bays a postupně připravuji půdu pro společné tvoření tolik potřebné k růstu celé planety.


Konzultace

Kam dál?

Menu Pražské akce Eshop 
Facebook
Instagram
YouTube
Napište nám
Telefon 603 971 931
Newsletter
Aplikace