Tato stránka k uchovávání dat používá cookies. Používáním webu, nebo kliknutím na tlačítko Souhlasím s tímto souhlasíte.

Vítejte na mém webu.

Přináším spojení osvěty ve stravování s klubem osobního rozvoje v Praze. Věříme, že tady naleznete uzdravení a nasycení nejen pro Vaše tělo, ale i Duši, protože do všeho, co dělám, vkládám upřímnou lásku a péči.

Kdo jsem? Moje praxe Proč raw food? Budoucnost

Kdo jsem?

Eva Kavková – žena, matka, přítelkyně; průkopnice, vizionářka, novodobá žena podnikatelka, což je dáno právě tím, jak do svého působení vnesla ženský princip. Dále je i spisovatelka, vede své kurzy v rozměru od raw food, přes nalezení svého opravdového poslání až po téma fascinujícího ženství. Vše je propleteno Ariadninou nití, která spojuje zejména ženy dnešní doby a jejich nejčastější otázky. Inspiruje tím, jak můžeme své strasti obracet v radosti. 

Tématem zdraví se zabývám celý život. Prvních 25 let nevědomě, dalších téměř 20 již s větším důrazem na to, co jsem v běžném vzdělávacím systému nenašla. Přes studium různých ozdravných metod, cestování, tělesnou terapii, ale především žitím života samotného jsem se před osmi lety „prokousala“ ke stravě raw food. Tato zdánlivě módní vlna ke mně přišla naprosto z jiného úhlu. Sama jsem z nepochopení svého místa ženy měla spoustu práce s vlastní hodnotou, a tak jsem ji různými způsoby podporovala. Přicházelo mnoho negativních zkušeností, ale kdo hledá, najde. Když jsem objevila zázraky raw food, nešlo mi v první řadě o jídlo, ale o moc a sílu přírodní stravy. Výživa, jež je takhle surová, v sobě nese mnoho informací, které nás napojují na přirozenost, a tudíž na vlastní intuici. 
V tomto období se doslova poskládala celá mozaika všeho, co jsem věděla, ale víceméně nepoužívala. Přes raw food jsem najednou začala veškeré vědění používat v praxi a otevřel se mi jakoby nový obzor uvědomění si sama sebe. Nepřišlo ke mně jen uvědomění si vlastního místa, ale i pochopení mojí role ženy. A to mi ze začátku vůbec nedošlo.
To, že při práci s jídlem budu moci vnímat více i své ženství. Jak moc se naše role posunuly? Vždyť je to přece jasné. Žena opravdu posiluje svou ženskou stránku nejen prostřednictvím přípravy jídla, ale hlavně tím, co přes něj vyjadřuje. V mé kuchyni se začalo „vařit“ něco moc fajnového. Rus by řekl „gatovit“, tedy připravovat.
Moje zdraví se zlepšovalo na úrovni těla i duše a téma mezilidských vztahů začalo více a více vystupovat do popředí. Přes vlastní zkušenosti s léčbou celistvosti a kurzy jsem začala vést vlastní praxi. V analýze diagnóz jsem vždy zkoumala, kde je původ našich neduhů. Není velkým tajemstvím, že prvotní zdroj je Rodina. Vedle genetiky a vrozených předpokladů je zde ale obrovský aspekt psychiky a takzvaného otisku, které vznikají právě v souvislosti s naší výchovou. Ta pak formuje i vývoj naší společnosti, naše kolektivní vědomí a jsme tam, kde jsme. 
Právě proto jsem se nyní od strawy přesunula spíše k záležitostem vztahů a žensko-mužských rolí. Přestože stále dělám kurzy raw stravy, zapojuji ji do mých aktivit a učím ji na osobních sezeních s lidmi, kteří se chtějí konečně přestat léčit a začít uzdravovat, s pochopením, že všechno začíná ve vztazích to pro mě přestalo být jídlo tou nejvyšší prioritou. Na našich akcích se věnuji hodně tématům jako je partnerství, naše poslání, role ve společnosti a rodině, nejvyšší potenciál - dharma, a další.

 • Vystudovala jsem Gymnázium a prošla tříleté studium BA na španělské ESMA.
 • Žila jsem v UK, USA a hojně pobývala na území bývalého Sovětského Svazu, odkud nejvíce čerpám.
 • Zcestovala jsem svět a vnímám cestování jako naprosto zásadní pro svůj duchovní rozhled.
 • Mluvím plynule anglicky, rusky a domluvím se italsky.
 • Od svých 20 let jsem založila velké množství firem a přivedla jsem na trh průkopnické myšlenky, které byly později úspěšně následovány trhem.
 • Jako vizionář a průkopník jsem v důsledku vlastních zkušeností s Raw food uvedla na trh Raw food koncept a dala zrod projektu SECRET OF RAW.
 • Secret jsem poté v roce 2015 prodala a založila jsem celostní projekt FOOD OF LOVE, který se ještě nějakou dobu pohyboval v gastronomii.
 • Protože bylo mým motivem přinést zážitek pro šíření vědomí (za hranicí jídla), o které mi šlo v první řadě, v roce 2017 jsem uzavřela všechny své gastronomické podniky. Dnes se věnuji už jen osvětě, kurzům, psaní a alternativnímu poradenství.
 • Veškeré podnikání, které jsem do dob raw food dělala, jsem později zužitkovala tak, jak věřím, že dnes “mohu nejvíce inspirovat”. Tedy své nabité zkušenosti a kontakty nadále používám, ale ve smyslu ženského principu, který je komplementem mužskému obchodnímu světu.
 • Díky tomu se také dnes připravuje unikátní projekt v Evropě, který jsem iniciovala, a bude se stavět na území bývalého Ralska. Vesnička, která bude sloužit lidem na úrovni sebe-realizace a vědomí jako komplexní sada služeb. Sledujte naše stránky.
 • Napsala jsem knihu Žena, která toužila být silná, aneb syndrom české Amazonky.
 • Jsem spoluautorkou raw kuchařky Tajemství syrové stravy.
 • Mám mnoho video pořadů na Cesty k sobě na různá témata, v kterých se pohybuji.
 • Mám vlastní youtube channel.
 • Spolupracuji hojně s ruskými psychology a pravidelně je přivážím do Čech na přednášky.
 • Připravuji novou knihu na téma fascinujícího ženství, jež mám zatím nazvanou pracovně. Věřím, že bude dokončena tento rok - 2018.
 • Věřím ve skutečnost, že naše společnost od nás potřebuje nová povolání a jakákoliv změna, která je v souladu s proudem vašeho života je správná. Nebojte se nechat umřít firmu, podnik, web, jméno, vztah, je jen potřeba dozrát k vědomému konci. Pak je lekce ukončena a nepřichází stará lekce v novém kabátě. Otevře se vám blíže to, co je opravdu vaše, kde uplatňujete zákon nejmenšího úsilí.
 • V Raw Food konceptu dělám s Lifefoodem nejdéle v ČR a baví mě celá schopnost hmoty měnit nehmotu, ale není to to jediné a to hlavní. Neulpívat na tom, co nás zachránilo je další velmi důležitá lekce. Zůstávejte flexibilní a odpouštějte si i všem ostatním.


Moje praxe

Pro svou odbornou praxi jsem získala toto vzdělání 

 • Roční výcvik u Johna Hawkense – Tantra healing
 • Cesta od Brandon Bays
 • Tříleté studium metody RUŠ
 • 2003-2008 praxe a studium u autora metody Tanatoterapie - Vladimira Baskakova (tělesná terapie)
 • Od roku 2010 se stravuji raw stravou a jako průkopník raw stravy v Čechách aktivně vedu kurzy na toto téma od roku 2013
 • 16 let praxe se sny a jejich interpretací
 • NLP training
 • 2013-2017 HCH business training pro efektivní profesionální podnikání, mezilidské vztahy

 

 

Individuální sezení a kurzy pořádám na tato témata

 • Naše dharma (opravdové poslání)
 • Ženství a role ženy ve vztahu (většinou vícehodinový program)
 • Partnerství manželské i obchodní
 • Ideální rovno-váha (tříměsíční program)
 • Dětské kurzy a konzultace rodičovské
 • Vedení ze závislosti do svobodného stavu bytí (série terapií - minimálně roční program)
 • Věčně krásná – program pro omlazení a krásu


Proč raw food?

Vitariánství je způsob stravování založen na konzumování živé, tepelně a chemicky neupravené, rostlinné stravy - ovoce, zeleniny, bylin, ořechů, semínek, mořských řas, luštěnin a obilnin. Když se ve stravě vyhneme vaření, pečení, smažení, masu, mléku, cukru a lepku, dosáhneme lepšího využití a trávení živin a zvýší se tak přínos potravin pro naše tělo. I přes zdánlivou jednoduchost, máme možnost vytvářet neočekávané kombinace chutí, ze kterých se plnohodnotně nasytíte. 

Raw food má úžasný léčivý potenciál. Startuje imunitu a očistné procesy, tělo se detoxikuje, zkvalitňuje se složení krve a následně i všechny orgány. Víme totiž, že se každý orgán přirozeně neustále obnovuje, staré buňky se odplavují, a díky novým informacím ze stravy se tvoří nové buňky o něco kvalitnější než ty staré. Právě pro toto se v mnoha zdrojích uvádí syrová strava jako lék na různá onemocnění, dokonce onemocnění rakovinou. Není to však jen lék fyzických nemocí, pomáhá zlepšit i harmonii psychickou.


Budoucnost

Má vize je v tomto 'malém' měřítku zprůchodnit nový model podnikání s bohulibým konceptem a rozvíjet jej dál. Inspirovat tím další podnikatele a do každého okresu přinést hravou formu pohlazení pro tělo i duši. 

Již přes deset let připravuje koncept vesnice, která je místem pro vzdělávání, oddych a podporu našeho pravého poslání, které každý máme. Projekt se realizuje v Jablonečku a je v tuto chvíli již v přípravách a realizační fázi, brzy zveřejním vizualizace, předpokládané otevření je do tří let. Náš program již podporuje všechny aktivity, které se v Jablonečku rozvinou do světové úrovně. Pro toto prostředí se proto spojuji se špičkami v oboru, jako je Vladimir Megre, Valerij Sinelnikov, Brandon Bays a postupně připravuji půdu pro společné tvoření tolik potřebné k růstu celé planety.


Konzultace

Kam dál?

Menu Pražské akce Eshop 
Facebook
Instagram
YouTube
Napište mi
Telefon 603 971 931
Newsletter