Tato stránka k uchovávání dat používá cookies. Používáním webu, nebo kliknutím na tlačítko Souhlasím s tímto souhlasíte.

Individuální detox průvodce   Chci konzultaci

Eva Kavková

Jsem průkopnice raw stravy v ČR od roku 2012. Sama jsem na raw stravě od roku 2010.

Raw stravu vnímám především jako očistu a nástroj pro porozumění vlastní duši, nikoliv jako dogmatickou formu stravování.

Vždy říkám:

·        musí nám to opravdu chutnat

·        je to náš svobodný výběr = musí nás to bavit

·        a musíme v tom tématu i stravě pociťovat radost

Od dob, co tento stravovací režim žiji a s mnoha lidmi přes něj pracuji, chápu, jak velmi citlivé a mocné téma je strava.

Přináším zkušenosti, vychytávky a receptury na detox, stravování, rovno-váhu v životě.

Eva má za sebou stovky kurzů a velkou škálu zkušeností v tomto tématu. Možnost referencí úspěchu [na vyžádání].


Reference účastnic posledního vedeného půstu:

Dobrý den,

Šla jsem do týdenního půstu kvůli očistě těla a mysli- podařilo se mi to částečně,týden byl pro mě napoprvé moc. Každopádně jsem si vyzkoušela svou vůli a hranice kam jsem schopná zajít a kam ne a pro příští dny mi dal směr usměrňování se -  hlavně v jídle a naslouchání více svého těla a svých potřeb.

 

Dobrý den,
jsem ráda, že Eva udělala jarní půst se skupinou, síla více lidí mi pomáhala. Třetí den ráno na mě šly mdloby, udělala jsem si smoothie, čaj a dobrý. Cítím se dobře, bez únavy!
Díky!!!


Děkuji za úžasné provedení týdenním půstem, tak jako vše od Evi  to bylo skvěle podané. Cítím se lehce, myslím, že se mi pár věcí otevřelo a pochopila jsem další souvislosti v mém životě. Děkuji.Přeji krásný víkend.

 

Milá Evi, děkuji za velkou podporu při půstování, byly to velmi výživné rady a praktické návody, které půst pěkně odlehčovaly a to jsem vše ani zdaleka nevyzkoušela. Přidala se ke mně také dcera a tak jsme to prožívaly a sdělovaly si vzájemně, takže další podpora navíc. Také jsme vnímaly přítomnost

ostatních a posilovalo nás to také. Máme z půstu dost zajímavých zážitků, poučení a očištění těla i ducha. Občas se nám zdálo, že podpora je ještě i z vyšších míst... Ještě jednou moc děkujeme, přejeme vše dobré a radostné a těšíme se zase na další spolupráci.

 

Evi,

díky za podporu při půstu, díky Tobě a vědomí, že je nás více, se držím docela dobře (nejhorší byl pro mě první a třetí den).
Píšeš báječné vzkazy!
Jsem ráda, že jsem Tě poznala.

 

Co dostanete?

  • Kompletní vyhodnocení dle stavu organismu, stravování a vašich návyků
  • Podle toho příprava detoxu nebo půstu
  • Podrobný postup pro detox či půst
  • Denní vedení v detoxu / půstu
  • Příprava na nadcházející dny po skončení intenzivního detoxu či půstu

Chci konzultaci
Facebook
Instagram
YouTube
Napište mi
Telefon 603 971 931
Newsletter