Tato stránka k uchovávání dat používá cookies. Používáním webu, nebo kliknutím na tlačítko Souhlasím s tímto souhlasíte.

Intenzivní kurzy v České republice i v zahraničí

Chcete se naučit něco nového? Zjistit, jaký neobjevený poklad v sobě nosíte? Naučit se pracovat se svými vnitřními dary, jak komunikovat se svým okolím včetně dětí, jak být šťastnější nezávisle na vnějších okolnostech? Nebo vás láká živá strava a chcete se zdokonalit v její přípravě?
Pak si určitě vyberete z naší nabídky kurzů v našem klubu, na Sázavě, na Srí Lance i jinde.

Vedený půst

07.09.2018 - 14.09.2018, Eva Kavková

Cítíte potřebu se ve vašem životě posunout dál? Příliš lpíte na něčem, co vám již neslouží? Chcete si pročistit hlavu, tělo, život? Tak to jsme tady pro vás - opět pro vás chystáme vedený půst.


Vztahy - nalaďte se na radost

20.09.2018, Tomáš Šklíba & Eva Kavková

9:30-17:00
Pomocí osvědčených a praktických technik z oborů psychologie, neurolingvistického programování, sugescí apod. si ukážeme, jak se přeladit na funkčnější vztahy doma i v práci.


Když ženy spolupracují!

29.09.2018 - 30.09.2018, Eva Kavková a Greta Sartori

Na Hváru, při psaní knihy, jsem měla možnost poznat se do hloubky s mou přítelkyní Gretou. Natolik nás inspirovalo naše sdílení, že jsme připravily společný seminář.
Spojíme síly a manifestujeme pro vás a s vámi to, o čem píšu.


Poslání bojovníka

05.10.2018 - 07.10.2018, Eva Kavková

Ráda bych Vás pozvala na kurz Poslání bojovníka v nádherném prostředí posázavské přírody, kde se budeme zaměřovat na objevení, projevení a ukotvení našich vnitřních darů a talentů. Práci s Dharmou koncipuji jako prožitkovou a pomocí své vlastní metody spojuji sadu běžných pomůcek a praktických kroků, které když se dodržují, vedou k zaručenému úspěc...


Když ženy spolupracují!

27.10.2018 - 28.10.2018, Eva Kavková a Greta Sartori

Na Hváru, při psaní knihy, jsem měla možnost poznat se do hloubky s mou přítelkyní Gretou. Natolik nás inspirovalo naše sdílení, že jsme připravily společný seminář.
Spojíme síly a manifestujeme pro vás a s vámi to, o čem píšu.


Fascinující ženství

09.11.2018 - 11.11.2018, Eva Kavková

aneb Jak otevřít srdce ženy 'Lásky'
Téma ženství hýbe světem více než kdy jindy. Žena, která padá únavou sama nad sebou a přeje si více než kdy jindy pochopit svou roli - ale odkud se o ní má naučit? Právě protože jsem jedna z vás a hledala jsem dlouho, prošla trnitou cestu vývoje, dostala jsem k mnoha poznáním a přišel čas začít sdílet.


Kurz sebe-přijetí na Srí Lance

26.02.2019 - 09.03.2019, Eva Kavková

Eva Kavková se již přes deset let zabývá tématem dharmy, tj. předurčení každého z nás, které sama žije. Eva věří, že pochopení svého opravdového místa nám otevírá cestu k sebe-přijetí a bezpodmínečné lásce. Je to proces, jež nás ve školách neučí, a přitom je tolik zásadní pro naši harmonickou cestu životem.


Kurz mezilidských vztahů "na jedné lodi"

08.06.2019 - 15.06.2019, Eva Kavková

Velmi intenzivní kurz na lodi v Chorvatsku. Je pro Vás aktuální téma vztahů, ale i celkového životního stylu? Možná řešíte nepochopené lekce s partnerem, v rodině, v práci, nebo vyhoření? Cítíte se zaseklí na místě, nebo naopak potřebujete "zakotvit"? Na lodi, za podpory moře rozpustíme, co už nepotřebujeme, a nahradíme to funkčními postoji k život...


Kam dál?

O nás Pražské akce Eshop 
Facebook
Instagram
YouTube
Napište mi
Telefon 603 971 931
Newsletter