Tato stránka k uchovávání dat používá cookies. Používáním webu, nebo kliknutím na tlačítko Souhlasím s tímto souhlasíte.

JARNÍ VEDENÝ PŮST - ULTIMÁTNÍ PRŮVODCE

24.03.2019

Protože se na náš vedený půst přihlásilo 100% žen [celkem asi 40], rozhodla jsem se téma půstu věnovat tomu, co vnímám v těchto dnech nejsilněji pro nás ženy [v kolektivní vibraci].

 

JARNÍ VEDENÝ PŮST S EVOU KAVKOVOU 15.- 22.BŘEZNA 2019


Právě jsem se vrátila z ženského kurzu na Srí Lance, kde jsme procházely velmi prakticky všechny vývojové fáze ženy.

Protože se na náš vedený půst přihlásilo 100% žen [celkem asi 40], rozhodla jsem se téma půstu věnovat tomu, co vnímám v těchto dnech nejsilněji pro nás ženy [v kolektivní vibraci].

TÉMA OTEC V NÁS, NEBOLI MODEL LÁSKY PRO ŽENU

(klikněte výše pro zobrazení celého článku)

 

NAKONEC NÁS DOHROMADY PŮSTOVALO PŘES 30 A VÝSLEDKY BYLY SAMOZŘEJMĚ OBROVSKÉ. ZDE JSOU REAKCE ŽEN, KTERÉ SE DO PŮSTU ZAPOJILY:

Dobrý den,

Šla jsem do týdenního půstu kvůli očistě těla a mysli- podařilo se mi to částečně,týden byl pro mě napoprvé moc. Každopádně jsem si vyzkoušela svou vůli a hranice kam jsem schopná zajít a kam ne a pro příští dny mi dal směr usměrňování se -  hlavně v jídle a naslouchání více svého těla a svých potřeb.

 

Dobrý deň, 

ja som zlyhala už prvý večer v piatok čo sa týka pôstu, ale chcem sa veľmi poďakovať Evke za všetky zdieľané myšlienky nielen čo sa týka pôstu. tematicky sa mi ten týždeň zaujímavo zhodoval, v piatok mal môj otec narodeniny.. rada by som bola bližšie k vám aby som sa mohla zúčastňovať stretnutí s podobne ladenými ľuďmi, no zatiaľ neviem ako. 

Pekný večer

 

Dobrý den,

jsem ráda, že Eva udělala jarní půst se skupinou, síla více lidí mi pomáhala. Třetí den ráno na mě šly mdloby, udělala jsem si smoothie, čaj a dobrý. Cítím se dobře, bez únavy!

Díky!!!

 

Děkuji za úžasné provedení týdenním půstem, tak jako vše od Evi  to bylo skvěle podané. Cítím se lehce, myslím, že se mi pár věcí otevřelo a pochopila jsem další souvislosti v mém životě. Děkuji.Přeji krásný víkend.

 

Zdravím Evi :-) Posílám růži, kterou tvořilo dohromady osm žen :-), posílení a oslava ženské energie. Vedu Atelier ,,U Ibišků'' v Lošticích u Olomouce. Momentálně se účastním Vámi vedeného půstu. Je to tedy mé poděkování :-) Půst je určitě velkou očistou těla i duše...ztišení, zklidnění...cesta dovnitř. I téma, které bylo zvoleno je patřičné pro tuto dobu. Léčení nás žen...propouštění vzorců, které už dál nepotřebujeme. Evin způsob vedení je autentický a poctivý. to je na tom moc pěkné. A taky vědomí, že je napojena celá skupina žen :-). Takže velké díky a přeji pěkné jarní dny :-)    Julie Olešovská

 

Milá Evi, děkuji za velkou podporu při půstování, byly to velmi výživné rady a praktické návody, které půst pěkně odlehčovaly a to jsem vše ani zdaleka nevyzkoušela. Přidala se ke mně také dcera a tak jsme to prožívaly a sdělovaly si vzájemně, takže další podpora navíc. Také jsme vnímaly přítomnost

ostatních a posilovalo nás to také. Máme z půstu dost zajímavých zážitků, poučení a očištění těla i ducha. Občas se nám zdálo, že podpora je ještě i z vyšších míst... Ještě jednou moc děkujeme, přejeme vše dobré a radostné a těšíme se zase na další spolupráci.

 

Evi,

díky za podporu při půstu, díky Tobě a vědomí, že je nás více, se držím docela dobře (nejhorší byl pro mě první a třetí den).
Píšeš báječné vzkazy!
Jsem ráda, že jsem Tě poznala.

 

Milá Evičko,
láska existuje !!!!!!!!! :-) https://www.youtube.com/watch?v=z05mXgzbwVw&frags=pl%2Cwn


Ahoj Evi,
přeji krásný půstovací den, nakonec sem se s mamkou také přidala a daří se dobře :) Moc děkuji za podporu, kterou od tebe máme..Ty vzkazy jsou úžasné, opravdu velmi cítím podporu, i všech nás žen co v tom jsme...touhu po změně, víru. To mě  okamžitě chytlo. Děkuji. Teď si přehrávám ještě včerejší vzkaz, ten mě hodně oslovil. Mám také hodně AHA efektů, co se týče přebírání zodpovědnosti atd,..Vn. Muž Žena. Mám už popsaný skoro celý blok...:)
Budu se těšit.
Děkuji za podporu a také posílám. Cítím nás všechny :)


ZDE JSOU PRO VÁS K DISPOZICI JEDNOTLIVÉ PŮSTOVACÍ DNY A K NIM PŘÍSLUŠNÉ POKYNY (klikněte na den a otevře se odkaz):

>>> PÁTEK <<<
>>> SOBOTA <<<
>>> NEDĚLE <<<
>>> PONDĚLÍ <<<
>>> ÚTERÝ <<<
>>> STŘEDA <<<
>>> ČTVRTEK <<<
>>> PÁTEK <<<


A ZDE JSOU JEDNOTLIVÉ VZKAZY, KTERÉ EVA K PŮSTU NAHRÁLA. MŮŽETE SI JE PŘEHRÁT KDYKOLI, NEZÁVISLE NA TOM, ZDA ZROVNA PŮSTUJETE NEBO NE:


SEZNAM VŠECH VZKAZŮ, KTERÉ BYLY NAHRÁNY BĚHEM PŮSTU


A zde ještě francouzský dokument o léčbě půstem, který by Vás mohl zajímat.


Krásné dny…

Lásku a radost.

Eva

Facebook
Instagram
YouTube
Napište mi
Telefon 603 971 931
Newsletter