Tato stránka k uchovávání dat používá cookies. Používáním webu, nebo kliknutím na tlačítko Souhlasím s tímto souhlasíte.

Jak v sobě pokořit očekávání?

21.10.2019

Hodná holka = žena s očekáváním. Vychováváni kultem hodná holka / hodný kluk jsme se úplně kolektivně odtrhli od svých opravdových pocitů, a tak je pro nás naprosto nejtěžší pochopit, co cítím JÁ! A CO OPRAVDU CHCI JÁ.

ŽENA A OČEKÁVÁNÍ


Nastavení matek po generace ovlivňuje aktuální vědomí většiny společnosti. Vychováváni kultem hodná holka / hodný kluk jsme se úplně kolektivně odtrhli od svých opravdových pocitů, a tak je pro nás naprosto nejtěžší pochopit, co cítím JÁ! A CO OPRAVDU CHCI JÁ.

Téma očekávání „sedí“ v ženách a je velmi ženské, ale protože se náš život stal víceméně obchod, i muži dnes mají svá očekávání. Chová se to tak, že velmi často se dívá na ženu s otázkou „A co z toho mám já?“ Proč? Protože ho to žena naučila v nevědomí své ceny. Původ očekávání od ženy vede opět přes sexualitu.
Je to však spíše o tom, že dokáže-li jedinec být plně opravdový sám k sobě a poznat svoje pocity, svoje emoce a tím i co ve skutečnosti opravdu cítí a ze srdce chce ve svém životě.

Téma Hodná holka, odtržena od emocí vedla nás ženy k tomu, že jsme v sobě úplně popřely své pudy, zdravou živočišnost - divošku v sobě [ženskou sexualitu] a tam někde v temnotě naší nevyslyšené duše se „hodná holka“ zvrhla do toho, čeho se naše maminky tolik bály.
Žena se potřebuje přiznat ke své kurvě v sobě.
Potřebuje pochopit, že to, co jí brání se spojit se svou citlivostí je její vlastní pohrdání sama sebou.
Potřebuje si opravdu zvědomit, že tím, že viděla vše citlivé a jemné jako nízké a nebezpečné, zhrubla a ponižováním svého pravého ženského původu zhrubla ve vnímání, co je sexy.

Navíc jakmile se žena s mužem vyspí bez pochopení ženské podstaty sama sebe, jede vztah podle muže a tím i skrze mužský sex.
„Sexy“ se v mužské společnosti respektoval mužský sex se spoustou doplňků, her a vzrušování za hranice lidských citlivostí, protože byl odtržen ze sexuality ženský vědomý prvek. Tím myslím, žena ví, co je pro ni přirozeně vzrušující, ale její focus byl celou dobu na to, co vzrušuje muže, a tak se úplně odpojila od vlastních potřeb ve vztahu, a samozřejmě i v posteli.

Toto ženu vedlo k odpojení se od toho, co je opravdu na ženě sexy, opravdu čisté, v jejích principech a zásadách ženství, a začala praktikovat mužský sex, pohrdat jemností, a to se přeneslo úplně do všeho.
V nepochopené ženské jedinečnosti se žena začne po mužsky srovnávat a je v tom mnohem nebezpečnější než muž. Proč? Její psychika není vybavena tím soupeřit, ale spolupracovat. A tak se žena namísto lásky stává zbraň.

Soupeření žen mezi sebou vedlo k tomu, že se ženy začaly předhánět i v tom, kdo dřív bude s daným mužem a pak se celou dobu bály, aby si ho udržely. Muži neměli šanci praktikovat dobývání žen. Nebylo to třeba. Takže jaký pak rytíř? Co to je za přežitek?
Dnes ale vím, že tento přežitek vytváří schopnost ženy cítit svou hodnotu. A bez rytířů končí spirála, stáváme se uvězněni v kruhu.

Žena v sobě opravdu pravdivě potřebuje přijmout to, že se celý život bála být viděna jako děvka a kurva, a tak se jí postupně skrze mužský způsob života stala.
Neznajíce své opravdové kvality ženy, přestala úplně spolupracovat se svými instinkty a se svou pravou podstatou. Pohrdala tedy tím [bála se toho], co je ženské a dělala to, co je mužské. Strach, aby byla přijímána taková, jaká je ji v mužské energii plné agresivity a soupeřivosti vedl právě do toho, co dlouho neviděla, chovat se jako děvka a často i bez placení za sex.

Naopak sama se naučila peníze vydělávat. Právě ty peníze postavila na první místo ve jménu zabezpečení rodiny, a sebe dala na poslední místo úplně ve všem, tedy i ve své důstojnosti a honbou za penězi úplně ztratila svou důstojnost. Pozbyla úplně pochopení své pravé hodnoty.
Chování žen takto zdegradovaných vedlo vždy k velké tvrdosti na sebe a okolí, cyničnosti a necitlivosti, sarkasmu, ironií a ve finále i nemoci.
Často ženy velmi vulgárně opovrhovaly ženami jemnými, ženami z ulice a neustále soudily všechny, ale vzájemné samy sebe [ženy] nejvíc. Podle sebe soudím tebe. Nedocenění a zase to nedocenění.

Naopak na muže měly ustálené spojení jako:

„Chlapi jsou všichni stejný. Vždyť je to jen chlap. Chlapi jsou chudáci. Chlapa nepředěláš [protože musí žena začít od sebe, aby se za ní chlap chtěl táhnout a chtěl se předělávat]“

Atd.

V nějaké míře to v sobě neseme každá, opravdu každá a pro to, abychom se mohly zbavit očekávání, které nám brání žít samotný ženský princip PŘÍTOMNOSTI, je třeba v sobě přijmout a odčistit to, co toto očekávání zapříčinilo. [Žena, která má popřenou ženskou podstatu jede skrze mužský princip a ten je o plánování a časování. Nejde pak zůstávat v přítomnosti.]

Očekávání historicky vzniklo tady:

Vstoupí-li žena do sexuality před tím, než pochopila úplně svou roli a přivedla může k jeho roli, přichází z nevědomí tato výčitka „JÁ JSEM TI DALA VŠE, CO MÁM, a teď čekám, že ty mi ukážeš, jakej budeš pro mě ty (manžel).“
Sexem totiž podvědomě žena oddá úplně vše, co má. Ať si je či není vědoma této skutečnosti ve vědomí.
Vždy!!! Se začne chovat v očekávání, po kterém si zvykla přijmout zklamání, a tak pomalu pohřbít své ideály lásky.

Řešení:

Navrhují velmi funkční metodu.
1. Opět skrze orgasmus, nejlépe skrze přiznání si všeho, co tě v sexualitě vzrušovalo. To je mimochodem to vzrušení k nevědomému studu a pocitu viny/chtít trest v sobě.
Pokud to půjde, dovolte si mluvit nahlas, a pokud to půjde i vulgárně.
Když začne přicházet orgasmus, nalaďte se do vědomí, že tento orgasmus budete vědomě používat na vyčištění sama sebe.
Při orgasmu směrujte prosbu BOŽE OČISTI MĚ OD POHRDÁNÍ KURVOU A DĚVKOU.
Omlouvám se ti, odpusť mi. (Mluvíš k sobě)

Systematickou práci na svém opravdovém ženství = opravdovém štěstí můžete začít na mém ONLINE KURZU (jsou v něm díly věnované speciálně sexualitě)
Na letošním ÚPLŇKOVÉM RITUÁLU se budeme zabývat odpuštěním toxické matky v nás, která velmi úzce souvisí s našim přesvědčením o tom, jaká jsme žena. 
Pokud máte zájem o osobní konzultaci / konzultaci po telefonu na toto téma (nebo ohledně toho, co je zrovna teď Vaše téma), přihlaste se ZDE
Na jarním kurzu na SRÍ LANCE budeme také systematicky a zábavnou formou tvořit nové postoje a zabývat se do hloubky tématem sebepřijetí sebe jako ženy, matky, dcery, manželky. 


S láskou

Eva

Pomohl Vám článek a rádi byste přispěli na další tvorbu? Pošlete nám jakýkoli příspěvek na č. ú. 316017001/5500.

Vážíme si Vaší podpory a těšíme se na další spolupráci.

Facebook
Instagram
YouTube
Napište mi
Telefon 603 971 931
Newsletter