Tato stránka k uchovávání dat používá cookies. Používáním webu, nebo kliknutím na tlačítko Souhlasím s tímto souhlasíte.

Co znamená ženská sexualita

17.09.2019

Co znamená a co by měla být ženská sexualita? Jak ji opravdu žít?

CO ZNAMENÁ ŽENSKÁ SEXUALITA?


Otázka od ženy v online kurzu:

Mohu v období dlouhého ucházení masturbovat?

Eva odpovídá:

Ano, určitě. V období dlouhého ucházení je to naprosto v pořádku a je to moc důležité.

Věnujte tomu ale pozornost právě z pohledu své ženské sexuality, kterou se teprve učíte. Uvědomte si, co chcete prožívat. Je opravdu důležité odpoutat se od svého “sloužení” právě i v sexu. Nesměřovat svou pozornost na to, jak udělat dobře muži.

Muž je nejvíc vzrušený tím, jak moc a opravdově je vzrušena žena. Sexuologové říkají, že žena by měla udržet předehru 40 min, aby se úplně uvolnila a dostala do svého ženského odevzdání se.

V online kurzu se o “rychlovkách” zmiňuji právě jako o chybách, které my ženy dovolujeme. Děláme to právě ze zvyku na mužskou sexualitu. Podvědomě nás to ale ponižuje v naší vnitřní ženě, když k sobě budeme pravdivé a vzpomeneme na své pocity po takové sexualitě. Velmi často nám chybí následná blízkost nebo právě dostatek času na prožitek, který chceme mít. Je to velmi často právě proto, že si MYSLÍME, že to muž chce/potřebuje a dokonce uvěříme, že to i my takto chceme/potřebujeme.

Vnímej tedy, co je pro tebe příjemné, co potřebuješ, a objevuj, co je to ženská sexualita.

Vciťuj se do uvědomění toho, jak vzrušující je pro tebe milovat se s mužem, ke kterému vzhlížíš právě tím, jak si tě váží a jak ti svou lásku vyjadřuje skrze své city a činy. Jak se cítíš ctěná a v bezpečí. To samo o sobě je obrovsky vzrušující.

Dej si čas na prozkoumání své citlivosti, sebe-poznání, aby jsi pak věděla, jak muže vést. Když nevedeš muže v ženské sexualitě, bude sex vždy po mužském stylu. Takový sex je bohužel pro ženu dlouhodobě neuspokojivý.

Je také moc důležité pochopit to, že žena je tolik ovlivnitelná zvenku. Její emoční tělo může být zasaženo skrze jakoukoliv čakru. Vše je ve skutečnosti propojeno do geometrie a vše se vzájemně ovlivňuje, tudíž nejrychlejší cestou očisty kanálu mezi první a vyššími čakrami je opět vnitřní oheň a plamen, tedy vlastní sexualita. Právě proto využívej proces dlouhého ucházení i pro pochopeni své ženské sexuality.

Ženská sexualita je:

1] Pochopení své hodnoty. To znamená, naprosté pochopení svého komplexu méněcennosti a rozpuštění [to vše se můžete naučit na mém kurz UMĚNÍ: BÝT OPRAVDU ŠŤASTNÁ]. Dochází tak k vyrovnání důvěry ve své ženství a tím důvěry v sebe jako ženu.


2] Poznání své jemnosti a toho, že naše sexualita je v naší přirozenosti. Tedy naše sexualita jsou právě i rozhovory s mužem, pohlazení, společně stolování, společně trávený čas, doteky a vzájemná péče jeden o druhého, atd.


3] Pochopení toho, že muž si potřebuje svou ženu „rozbalit“ sám [nechoďte v době ucházení do sauny]. A žena rozhoduje, když se muži oddá s naprostým pochopením, že když se mu oddá, je to pro ni v podvědomí „sňatek“ [bez přehánění]. Muž to možná neví, ale musí dozrát do vědomí, že si ženu skutečně vybral před ostatními. To vše trvá mnoho měsíců, pro oba. Sexualitou se spečeťuje obrovsky silné pouto, které je dlouhodobě znehodnocováno právě z titulu nepochopené vlastní hodnoty ženy.


4] Poznání svého vlastního těla, svých erotogenních zón, společně s vnitřním ohněm [to znamená - co je moje podstata]. Zde pak dochází k umění při orgasmu přesměrovat tuto orgasmickou energii kamkoliv, tedy i k očistě. K tomu slouží i naše mentální síla a dech.To jsem popsala v tomto článku.


V kurzu Čarodějky (připravuje se) a v praktickém kurzu na Srí Lance tomu budu věnovat celou lekci.

Eva


Facebook
Instagram
YouTube
Napište mi
Telefon 603 971 931
Newsletter