Tato stránka k uchovávání dat používá cookies. Používáním webu, nebo kliknutím na tlačítko Souhlasím s tímto souhlasíte.

O životě Food of Love

Unikla Vám důležitá akce a rádi byste si přečetli alespoň reportáž? Líbí se vám, co děláme, chcete se rozvíjet, ale máte to k nám daleko? Chtěli byste jet na kurz, ale neumíte si to úplně představit? Zajímají Vás naše recepty? Chcete vědět, co se chystá do budoucna?
To, ale i mnohem víc, se dočtete na našem blogu.

Vše Recepty Příběhy Videa Recenze
Předchozí články Následující články

Jak poznáte, že jste obětí manipulátora..?

31.10.2018, Příběhy  

Pozor na velmi jemné projevy, které Vás postupně mohou dostat do těžké závislosti.

"PROČ RAW?" - Nejnovější poznatky

29.10.2018, Videa  

Psychoterapeutka předkládá úvahy ze svého poznání - podstatné informace o kvantovém přestupu lidstva na jinou úroveň vědomí.

Komplexní psyché ženy

28.10.2018, Videa  

Poslechněte si, jak Eva Kavková popisuje na jednom ze svých seminářů, co to znamená býti zdravou ženou a jak se do takovéhoto stavu dostat.

Co mohu očekávat od emoční očisty?

28.10.2018, Videa  

Začaly jste pravidelně čistit své emoce (emoční tělo)? Nebo jste zatím nepocítily tu pravou urgenci? Nerozumíte, proč by toto mělo pomoct?

Přežitek doby či pravá LÁSKA?

20.10.2018, Příběhy  

Jak už víte, veškerá má tvorba má základ ve vlastním prožitku. Tedy i tento článek, opět trochu odvážný a možná na první přečtení „ utopický“, mi přinesl život.

Proč se bojíme opravdového štěstí?

01.10.2018, Příběhy  

Často se poslední dobou setkávám s tímto fenoménem…. Je možné být opravdu šťastný? Existuje štěstí?

Jak rozpustit náš starý stud?

23.09.2018, Příběhy  

Mnoho let jsem sledovala, proč se věci dějí stále stejně, přestože se tolik metod na uzdravení duše jevilo velmi důvěryhodných a u některých i funkčních. Rozdíl jsem pochopila až když jsem začala prac...Více

Channeling od Edity: VNITŘNÍ ŽENA VE VĚDOMÍ MUŽŮ

12.09.2018, Příběhy  

Nastává dlouhodobější období, kdy všichni muži se budou potkávat se ženami, jejichž CELISTVÉ VĚDOMÍ BOHYNĚ již plně v nich bylo projeveno, aby skrze ně dokázali v sobě OTEVŘÍT A PŘIJMOUT SVOU VNITŘNÍ ...Více

Rozhovor pro Krásné dámy

13.08.2018, Příběhy  

Byla jsem oslovena Jitkou z Krásných dam, a tak vznikl tento krásný rozhovor o mně a mých aktivitách. O nové knize, o doktorech Liptonovi i Sinelnikovi a o všem, co chystám :)

Předchozí články Následující články
Facebook
Instagram
YouTube
Napište mi
Telefon 603 971 931
Newsletter