Tato stránka k uchovávání dat používá cookies. Používáním webu, nebo kliknutím na tlačítko Souhlasím s tímto souhlasíte.

Get Together - členství   Rezervovat místo

26.01.2020,

Rádi se potkáváte s lidmi, kteří smýšlejí stejně jako vy? Baví Vás nové zajímavé akce a rádi byste spojili jejich návštěvu s navazováním nových vztahů? Pak je projekt Get Together přesně pro Vás! Čtěte dál pro více informací.

GET TOGETHER!

Koncept, který Vám pomáhá potkávat nové a zajímavé lidi na nových a zajímavých akcích, a to za minimální cenu

 

Jak to funguje?

Ve městě se denně děje spousta věcí. Určitě se Vám už stalo, že jste na sociálních sítích objevili výstavu Vašeho oblíbeného umělce, koncert, workshop nebo přednášku, ale všichni Vaši přátelé byli zaneprázdněni. Nebo se Vám naopak děje, že byste rádi trávili více času venku, ale všechny aktivity ve Vašem okolí jsou pro Vás příliš drahé? Řešení, které nabízíme Vám pomůže seznámit se s velkým množstvím zajímavých lidí velmi přirozeným způsobem, zároveň díky němu můžete mnoho ušetřit.

Vždy Vám dáme dopředu vědět o akci, která probíhá v Praze a na niž je vstup zdarma nebo opravdu za pár korun. Dáváme pozor na to, aby všechny vybrané aktivity byly zajímavé, zábavné a určitým způsobem odpovídaly zdravému a alternativnímu životnímu stylu, který je naplněn radostí a pozitivitou. Na akci se všichni setkáme a společně ji navštívíme, tím se seznámíme a zažijeme hezký čas jeden s druhým. Tudíž si užijete příjemné odpoledne / večer ve společnosti lidí, kteří Vám rozumí, dozvíte se nové zajímavé informace, navážete přátelství a začnete žít opravdový princip šťastného života. 

Zatím fungujeme pouze v Praze, ale do budoucna hodláme projekt rozšiřovat.

 

Postup

1. Přihlásíte se přes náš online systém - klikněte u popisku akce na REZERVOVAT MÍSTO 

2. Do emailu Vám přijdou údaje z přihlášky a platební údaje

2. Zaplatíte měsíční organizační poplatek 200czk (platí se vždy na měsíc dopředu, členství můžete kdykoli zrušit) 

3. Po zaplacení Vás zařadíme do naší databáze, díky které budete dostávat novinky o tom, kde se společně setkáme, zajímavosti o dané akci, atd. 

4. To je vše, je to takto jednoduché. Dokud máte členství v našem klubu, můžete akce navštěvovat s námi a vždy se setkat se skvělými lidmi, dozvědět se spoustu informací kolem dané aktivity a být v prostředí, které Vás opravdu povznese na duchu. 

Přihlásit se ale můžete kdykoli a členství Vám naběhne automaticky od další plánované akce. Další plánovaná akce proběhne 26. 1. 2020, v 10:00 v Praze!

 

Těšíme se na Vás! 

Tým Evy Kavkové

 

Pokud žijete mimo Prahu a máte zájem se podílet na organizaci Get Together konceptu, kontaktujte nás na objednavky@jidlolasky.cz

 

Rezervovat místo
Předchozí akce   Následující akce
Facebook
Instagram
YouTube
Napište mi
Telefon 603 971 931
Newsletter