Tato stránka k uchovávání dat používá cookies. Používáním webu, nebo kliknutím na tlačítko Souhlasím s tímto souhlasíte.

Výklady snů a pochopení   Chci konzultaci

Eva Kavková

Co nám přináší poznání přes sny? Sny jsou sonda do našeho (ne)vědomí, je to informační kanál, skrz který, pokud ho správně interpretujeme, můžeme dojít k zajímavým zjištěním. Mohou nám pomoci rozklíčovat naši minulost, pochopit přítomnost a poodhalit budoucnost. A my vám s tím rádi pomůžeme.

Sen nás propojuje s moudrostí těla a řečí našeho podvědomí. 
Je to cesta, kterou se můžete naučit číst své podvědomí, tudíž pravému záměru duše. Ten je z různých důvodů mnohdy zastřen strachy…  a bohužel mnohdy je to strach žít život naplno.

Interpretace snů je jeden z nejspolehlivějších způsobů, jak pochopit sám sebe a napojit se na “vnitřní kompas”. Pracuji s tématem snové interpretace 14 let, pro sebe, ale zejména na kurzech a v osobních konzultacích. Je to z mé zkušenosti naprosto dokonalé vodítko pro pochopení svého stavu vědomí, ale když požádáte, lze dostat i jasné řešení situace.

Můžete toto brát jako kurz do svého (ne)vědomí.

Interpretace snu jsem v tuto chvíli stanovila na hodnotu 200-800 Kč za sen dle délky snu a náročnosti výkladu.
Pokud máte zájem, pište mi na eva@jidlolasky.cz. 
Vždy v nejsprávnější moment odpovím. 

Pro hlubší rozbor a práce nejen se sny nabízím také osobní konzultace v hodnotě 1000 korun za hodinu, vhodnou délku sezení nastavíme společně.


Krásné vědomé sny.

Eva Kavková

Chci konzultaci
Facebook
Instagram
YouTube
Napište mi
Telefon 603 971 931
Newsletter