Tato stránka k uchovávání dat používá cookies. Používáním webu, nebo kliknutím na tlačítko Souhlasím s tímto souhlasíte.

Kráska a zvíře

23.10.2023 - 12.11.2023

Přihlásit se

Od 16.10.2023 přichází další turnus audiovzkazů.
"Kráska a zvíře"
Archetyp v každé ženě. Pochopení je klíč k vlastní svobodě bytí.

Je to těžko uvěřitelné, ale v době, ve které žijeme vedené ve stopách rodových linií jsme zpočátku přilnuté k dramatu pohaněného existenciálním strachem. Tento filtr vnímání určuje gravitaci našeho emočního těla a náš život se chová …. TOHO, ČEHO SE TOLIK PODVĚDOMĚ BOJÍM, TO SI PŘITAHUJI [navzdory všem afirmacím].

Zdánlivě toto slýcháme stále dokola, a přesto praxe ukazuje, ze tato rovnice je nekonečná. Není. Řešení je a cesta do světla se děje tak, jak dovolíme.

Pro tuto sérii jsem tedy vedena přes výklad pohádek KRÁSKA A ZVÍŘE a PRINC A VEČERNICE uvidět téma naší nejsilnější „lásky“ a našeho „zamilování“ do prvního muže našeho života. Ať už se pak chová jakkoliv, vždy je tím pro dceru otec.

Uvozovky slova „zamilování“ budou předmětem naši další 21tky vzkazů. Podíváme se na „kruh“, kde se tato láska projevuje v naší psychice vnitřní ženy a též na úrovni vnitřního muže. Odžité zkušenosti každého praktikujícího zde následně nabývají nový rozměr vděčnosti, což samo o sobě rozpouští gravitaci ke strachu. Přichází nové uvědomění, které jako důkaz proměňují nízké emoce za sílu, vůli a odvahu jít dál.

Posvítíme si následně z nové roviny vědomí na nahrazující mechanismy, které jsem doposud v předchozích sériích neuváděla. Zejména ty, které v nás přežívají po odhalení tohoto vnitřního přilnutí, je tím vnitřní rozhovor. Z mé zkušenosti se proměna vnitřního rozhovoru stává klíčovou pro to, abychom v sobě zrodily nové kvality samy sebe.

V období podzimu, kdy nám příroda elegantním a důstojným způsobem ukazuje, jak se opouští status léta přechází odevzdáváním do doby „hibernace“, dostáváme obrovskou podporu pro naše praktikovaní.

Přihlásit se
Facebook
Instagram
YouTube
Napište mi
Telefon 603 971 931
Newsletter