Tato stránka k uchovávání dat používá cookies. Používáním webu, nebo kliknutím na tlačítko Souhlasím s tímto souhlasíte.

Opravdu šťastná žena

31.03.2023 - 02.04.2023

Přihlásit se

Termín: 31.3. - 2.4.2023 Duben
Místo: Lužické hory, vesnice Dolní Světlá 138, 47157
Tento pobytový kurz je pouze prožitkový, "není veden formou lekcí"

Opravdu šťastná žena Duben 31.3 - 2.4.2023

směrovaní svého života na BLAHODARNÉ VZTAHY

 

ROK 2023 je rokem spolupráce více něž kdy jindy. Žena je doslova Bohem pověřená skrze své vyladění dávat vztahům tu správnou esenci.

Je to naše vnitřní pohoda řízená naším komplexním, ale zejména emočním bezpečím, která dává ten správný směr našim vztahům.

Přijde se inspirovat a doslova „nakazit“ štěstím J.


Obsah:

·        Často se naše mysl toulá a my to zjistíme, až když se realizuje trochu jiny obraz, než je naše touha. Jak toto proměnit? Jaké faktory ovlivňují dnešní ženu v její toulavé [opici} mysli?

·        Jak prakticky ovládat své emoční tělo a s tím související téma, jak uchopit svou mysl? Jak proměňovat své strachy, tj. směřovat se na realitu - realizaci našich tužeb?

·        Teoreticky, ale hlavně prakticky se ladíme na život důstojné zeny, která si rozumí, zná se a z té roviny tvoří vědomé šťastné vztahy.

 

Součástí pobytu/V KURZU OBDRŽÍTE:

* kurz tj. vzdělávaní v tématech ženství, přírodních zákonitostí, práce s myslí, práce se sny, životosprávou zdravé ŽENY, vliv stravy na tělo, atd.

* výklady snů [práce s řečí podvědomých programů] – velice fundovaný výklad Eva K. dělá přes 20 let. Výklad vždy přináší pohled na následné kroky do praktického života

* jóga, práce s tělem,

* meditace, příroda,

* raw stravovaní od zakladatelky raw stravy v ČR, raw recepty a výuka, jak raw stravu uplatnit v životě včetně toho, jak může pozitivně ovlivnit tvůj život s 12letou praxí v tématu

*praktické vedení pro šťastné vztahy sama se sebou, s druhými, následně s penězi a svým životním úkolem. Vice o práci EK na vztahová témata na blogu www.evakavkova.com či na mem youtube.

 

ROZVRH:

Den je rozdělen vždy do segmentů.

  

·        Ráno v 6am budíček

·        Procházka přírodou, jóga

·        Snídaně

U snídaně děláme výklad snů - pomáhá s tématy na den

·        DOPOLEDNÍ PROGRAM

·        OBĚD

·        POLEDNÍ KLID

·        ODPOLEDNÍ PROGARM

·        VEČEŘE

·        Meditace či sdílení

 

Cena: 4000czk včetně stravy

Cena za ubytování se platí přímo na místě majitelce 400czk/osobu/nocPřihlásit se
Facebook
Instagram
YouTube
Napište mi
Telefon 603 971 931
Newsletter