Tato stránka k uchovávání dat používá cookies. Používáním webu, nebo kliknutím na tlačítko Souhlasím s tímto souhlasíte.

Femme Fatale

03.07.2023

Femme fatale (francouzsky „osudová žena“)

Femme fatale (francouzsky „osudová žena“)

je přitažlivá a svůdná žena, schopná svým šarmem až nadpřirozeně okouzlit muže a podmanit si je [nejedná se o manipulaci, ale přitažlivost skrze svou andělskou duši]. Je archetypem literatury a umění. Současná prozaická femme fatale je většinou popisována jako žena s nadpřirozenou mocí podobná čarodějce.

Je to opravdu přání každé ženy stát se takovou - ve své dokonalé verzi. Zde se nakonec setkává splnění všech přáni každé tj. zdraví, štěstí, božská láska a dokonalé sebe-projevení.

Vice v prázdninovém online kurzu.

21 denní online kurz "O zlaté rybce"

 

Úplněk v Kozorohu a hodil by se přirozeně rituál spojený k zemskému znamení. Je ale možné, že se více potřebujete ukotvit v emocích, či utřídit v mysli nebo rozproudit oheň – více vášně pro život.

Proto přikládám tipy na všechny rituály. Jsou z mých studií z jiného zdroje, pro inspiraci. Netvořila jsem je já.

  

Rituál větru na úplněk!

Duchové Sedmi větrů

Poslové vědění, moudrosti, pravdy i síly

Strážcové země, moře a nebes

slyšte bloudícího poutníka

dopřejte prosbě sluchu v tuto chvíli.

Ti, kdo se vás bojí, ať mě najdou.

Ti, kdo vás nenávidí, ať oškliví si mě.

Chci jít tou cestou, vaším jazykem mluvit.

Odít své kosti do vaší síly.

Obrnit mysl základem pevným.

Vesmírnou silou, kterou sdělujete

Moudrost a Pravdu

Čistotu ducha

Dejte mi sílu žáru, dovednost v lásce

Duchové Sedmi větrů, slyšte můj pláč

A dejte, aby se tak stalo.

 

Ochranný rituál Ohně je velmi jednoduchý a přitom účinný a můžete k němu využít jakýkoli oheň, případně i svíčku. Dívejte se do plamene a představujte si, že vás oheň zahaluje svým jasným světlem jako ochranným pláštěm, že jeho plamen kolem vás vytváří třpytivou kouli, přitom vyslovte zaklínadlo:

Kouzlem, dechem ohnivým,

jako zdí se obklopím.

Zloba, zmar i nenávist

shoří v něm jak suchý list.

Kouzlo je možné používat každý den.

 

Rituál Země

Kameny, které si přivezla z cest. Můžete je využít pro kouzlo, které bude chránit vaše doupě. Potřebovat budete kameny a hliněnou nebo kameninovou nádobu.

Podržte kámen ve své dominantní ruce (u praváků většinou pravá, u leváků levá) a vnímejte, jakou vyzařuje energii. Přitom pronášejte tato slova:

Kameny z hory

Kameny z vody

Sluncem prohřáté kameny

K pomoci jste mi určeny.

Potom vložte kámen do nádoby a opakujte celý postup s dalším, dokud nebude plná.

Nádobu s kamínky umístěte doma na vhodné místo se zaklínáním:

Kameny, střežte tento dům,

zlo nepouštějte přes můj práh,

temnota ať spí pod zemí

a přízrak neruší mě ve snách.

Zhruba po roce by měly být kameny očištěny ve vodě s rozpuštěnou mořskou solí a pak se kouzlo může znovu opakovat.


Rituál vody

Vodní přísaha od pradávna vyjadřuje ustavení neformálního svazku mezi milujícími se bytostmi. Mohou ji složit jak páry nově vzniklé, tak i ti lidé, kteří chtějí potvrdit své dřívější závazky. Pokud se vám tedy nechce do kostela či na obecní úřad, můžete své svazky potvrdit jednoduchým rituálem u potůčku.

Nejdříve si vyhlédněte místo, které je vám oběma příjemné, nějakým způsobem vás oslovuje, navštivte ho třeba několikrát, přemýšlejte o vodě, snažte se do ní vcítit. Potok by měl být tak úzký, abyste si přes něj mohli podat ruce.

Až budete připraveni, za přibývajícího měsíce vyhledejte vybrané místo, každý se postavte na jednu stranu potoka a společně řekněte:

Potoku plynoucí,

dosvědč to spojení,

jako dnes svázáni

do konce našich dní.

 

A na závěr od  Alan Watts

Je to žena [zdravá], která v sobě jednoduše určuje délku a hloubku svých rytmů, právě proto že je svou podstatou spojena s přírodou, božstvem a tedy od narození chápe svrchovanost přírodních zákonů. Podle toho, jak je žena spojena se svou podstatou, intuici, pokladem-sexualitou je napojena na zákon hypnotického rytmu vs. zákon působení přírodního zákona přitažlivosti – v souladu s nejvyšší realizací své duše.

Přes ni se napojuje na svou čistotu i muž - ve své zdravé intuici [pokud se mu podaří ovládnout - očistit svou sexualitu].


použitý obrázek: unsplach

Facebook
Instagram
YouTube
Napište mi
Telefon 603 971 931
Newsletter