Tato stránka k uchovávání dat používá cookies. Používáním webu, nebo kliknutím na tlačítko Souhlasím s tímto souhlasíte.

SNY

30.03.2023

SNY

 

Skutečným zdrojem štěstí a spokojenosti v životě není to, co jsme dosáhli nebo nashromáždili.

Úspěch je žít simultánně snění, myšleno záměry a jejich naplňování jako denní proces. Pravý úspěch je pak v každém detailu. Je to dáno tím, že máme to“, čemu se říká tzv. pro co žijeme. Jsme tak vedení našimi vizemi, našimi aspiracemi, našimi sny, což lze považovat za spojení s Bohem.

Boží vlastnost je RESPONSIVNESS – ODPOVĚĎ [stejnou povahou, jež bylo vysláno požádání.]
Tato vlastnost je odrazem naši schopnosti odevzdat se božímu vedení. Je to pro nás v tomto období ta největší výzva.

Požádat – v rovině víry a v té samé důvěře čekat na neprozřetelnou cestu boží nám doručit to, o co žádáme.

Z mé zkušenosti je naše žádost rozložena do mnoha fází, které ani my sami nevíme, že jsou tzv. mezistupně na to být schopni naše přání přijmout a udržet.

 

Jedna ze slabin - cíleně orientovaných snů je právě ta energie, kterou se soustředíme na dosažení cíle.

Když klademe na to “tam” příliš velký důraz, pracujeme na nich mechanicky a to spotřebovává příliš mnoho energie. Naše pozornost se tedy více směřuje na to, až to bude, budu šťastný, odpočinu, bude lépe atd.

Ztrácíme důslednost k přítomnosti, obezřetnost a pak prožíváme smíšené pocity nebo dokonce prázdnotu, když cíl dosáhneme.

Úspěch není dostat se tam, dokončit práci, protože všechna naše vejce tak vložíme do jednoho košíku “dosažení “a tak viděného úspěchu. Může se pak stát, že když se tam dostaneme, cítíme dokonce obrovské zklamání. A proto kdykoliv je jeden cyklus či jeden projekt naplněn, my doslova potřebujeme být již zaměstnáni sněním nových snů nebo se život stane zatuchlým a bezúčelným.

Je to jistý rys, který vede právě Žena a nikoliv z pozice chamtivosti či marnosti, ale stejně jako příroda spojena s pohybem vesmíru.

Často se na to odkazuji ve smyslu; [zdravý] Pohyb a nepohodlnost [zdravou] vede žena, která sní, „žádá“ a přeje si.

V dnešní společnosti je žádostivost a snění [ve smyslu „mít“ namísto prvně“ být“] často vedena opačným hypnotickým rytmem a tak jsem v této jemné rovině připravila další 21denní turnus praktických vzkazů.

Informace a přihlášení najdete zde: http://www.evakavkova.com/kurzy/417/

Facebook
Instagram
YouTube
Napište mi
Telefon 603 971 931
Newsletter