Tato stránka k uchovávání dat používá cookies. Používáním webu, nebo kliknutím na tlačítko Souhlasím s tímto souhlasíte.

Co je odpor? Jakou má funkci v našem duchovním růstu?

28.12.2022

Resistence je příčinou největší monstrosity (znetvoření) lidstva. ARISTOTELES

Resistence = odpor, nelibost, vzdor, nepřijetí.


Je to energie, která v nás působí únik naši na život nasměrované pozornosti.

Vše, co děláme se zaměřením se směrem ven a snažíme se změnit okolí či druhé , namísto včas chtít vidět, co nám říkají takové okolnosti o nás. Pozitivním účelem resistence je chytit se v této energii odporu/ opozice/ nepřijetí a obrátit pozornost dovnitř.

To, co nás dráždí až vzteká = vytváří resistenci a blokuje příjemné prožívaní/ naší schopnost zaměřit se na dobro. Lidé a okolnosti jsou ve “statusu”, který má svou vyzrávací dobu a my je nemáme  měnit! ( skutečná a trvalá změna se vždy děje jen z  vlastního rozhodnutí zevnitř),

Naopak my potřebujeme vidět vše a všechny jako pomoc pro nejsnazší proměnu sebe sama.

Jak?

Bezpečně uvolnit tuto stagnující energii [zlost, závist, žárlivost, strach, smutek, lítost, pochybnosti,….] a nahradit ji ve svém srdci zaměřením se na lepší vize.

 

Proces vyvztekej se do celistvosti: https://www.youtube.com/watch?v=YBsMLdBiL4Y

 

Jakmile se díky statusu druhých promění náš status, jejich účast v této podobě naplnila roli a naši proměnou se mění naše i jejich "příroda" či se jejich role úplně vymizí z našeho života. My vytváříme své okolí tak, jak naše duše potřebuje, abychom se měnili a vyvíjeli. Lidský vývoj ducha v nás je náš největší a hlavní úkol.

Procházení situaci plné resistence nás vede z bolesti a smutku, zadržované viny a křivdy, rakovin a podvádění, otročení a zákeřnosti. Učíme se uvolňování se ze své rigidity do pohyblivosti mysli, abychom mohli začít používat náš mozek na maximální možné úrovni.

A tak se učíme Flow- proudit, tvořit, inspirovat, ŽÍT, milovat a důvěřovat, protože tu garanci si zajištujeme uvnitř.

 

ŘEŠENÍ:

Pomoc při odevzdávaní odporu - Proces vyvztekej se do celistvosti: https://www.youtube.com/watch?v=YBsMLdBiL4Y

V mysli se řídím touto afirmaci.

Odhazuji resistenci a odpor do očistného moře a nechávám se vést Boží inteligencí ve mě.

 

A potom následně nahradit – Zde materiál ke studiu - http://evakavkova.com/eshop/hlavni-menu/109-umeni-byt-opravdu-stastna-online-kurz.html

 

Od 9.1.2023 chystám Online kurz - Rozhoduji se žít "Nebe na Zemi" denně a stále (Jak sebe plynout v jakémkoliv prostoru),

přihlásit se můžete zde: http://www.evakavkova.com/kurzy/411/

Facebook
Instagram
YouTube
Napište mi
Telefon 603 971 931
Newsletter