Tato stránka k uchovávání dat používá cookies. Používáním webu, nebo kliknutím na tlačítko Souhlasím s tímto souhlasíte.

Ideální typ vztahu

03.01.2022

Růst do ideálního vztahu tohoto formátu je naprosto dokonalý přírodní a očistný proces....

Ideální typ vztahu


 

Žena sloužící svým darem [důstojným ženstvím – Žena ve statusu Ženy] – MUŽ hospodář/ UČITEL[ muž ve statusu Muže]

Žena ve statusu Ženy, potřebuje vedle sebe takového muže, důstojného, kterého vnímá jako učitele, skoro jako psychologa, důstojného, za kterého se muže hrdlit a ví, že se o něj lze opřít.

Žena slouží z výběru, dělá to vše v radosti a ve své dharmě Ženy.

Žena, která dlouho vybírala a cenila kvality muže a uvěřila v jeho úspěchy, které dokazoval svými činy. A v tom případě je pro ni bezpodmínečné být pro něj sloužící svým ženstvím, protože ona sama dokázala v sobě objevit své dary a svou sílu.

Mantra důstojné ženy: „Jsem svobodná nezávislá, vybrala jsem si z tisíce mužů* absolutně důstojného a nezávislého muže, na kterém se hodlám stát plně závislou jako výsledek mého svobodného výběru, protože svou přirozenou dharmou mu z vlastního výběru chci a s radostí budu sloužit. A v takovém scénáři se ironicky taková žena může opravdu stát úplně nezávislou. Ženou, jež je plně spojena se svou vlastní záhadou. V ruštině.. žena je „zamuz“ tj. vdaná = být ochráněna mužem.

*Výběr z tisíce mužů je samozřejmě bez sexuality, protože to je jediný způsob, jak takového výběru dosáhnout. V přivázání skrze sexualitu či přivázání v mysli je každá žena vedena pocitem viny a výběr se děje „podle její víry“.

Žena, která umí být v blahosti/radosti, vždy umí podržet muže svou vibrací štěstí, a ne tím, že za něj něco řeší, či fyzicky přebírá. Vždy je mu podporou svým postojem.

Protože dlouho vybírala a vybrala, je mu věrná. Znamená, že je vždy ve víře v jeho schopnosti, věří, že její muž je ten nejlepší. Sám si poradí, nenechá se uvést v pochyby, prokrestinaci či nejasnost jakékoliv podoby. Dává svého muže vždy na první místo i v momentě, kdy není v nejlepší formě. Díky tomu muž v sobě vždy najde řešení.

Pozor toto aplikovat na vztah po svatbě, často se žena přivázaná [dokonce pouze v mysli], chová už jako vdaná a z podvědomého strachu se předčasně chová jako manželka. Bohužel tak akorát začíná trpět nedůstojné chování, jelikož upozaděný kontakt s intuicí nerozpozná rozdíl mezi „ trpět nedostatky a směřovat svou pozornost na světlé stránky od toho, co je „trpět nedůstojné chování.“

Růst do ideálního vztahu tohoto formátu je naprosto dokonalý přírodní a očistný proces, který jsem rozpracovala ve volném krátkém videu na mém youtube kanále https://www.youtube.com/watch?v=awJtInJX1hg

a v plné verzi na svém eshopu zde: http://evakavkova.com/eshop/hlavni-menu/112-umeni-byt-opravdu-stastna-online-kurz.html

Tímto si muž i žena vyčistí naprosto a dokonale všechny strachy z opuštění a odmítnutí, viny, křivdy a komplex méněcennosti. Oba si dojdou k pochopení vlastního štěstí v sobě a z takové roviny staví štěstí ve zdravém spojení.

Facebook
Instagram
YouTube
Napište mi
Telefon 603 971 931
Newsletter