Tato stránka k uchovávání dat používá cookies. Používáním webu, nebo kliknutím na tlačítko Souhlasím s tímto souhlasíte.

POKŘIVENÉ VNÍMÁNÍ TEMNOTY - Chanelling

05.02.2020

Přináším Vám nový pohled na téma temnoty skrze chanelling mé kamarádky Editky.

Ahoj přátelé,

Mám zde nejnovější poznatky k naší transformaci, které mi poskytly úplně nové nástroje pro průchod do světla. Již připravují celou škálu.

Přichází také má nová meditace podporující doslova KVANTOVÝ SKOK, pokud je jedinec připraven. 

Co to znamená? Všechny mé metody a praxe jsou totiž založeny na přebírání své vlastní VŮLE, tj. vědomého konání a ZODPOVĚDNOSTI [hledání viníka nahrazuje pochopení, že PŘÍČINA JE VŽDY VE MĚ].

>> Sledujte můj youtube <<

Zde přikládám více informací k tématu transformace [převracíme vše, co jsme znali do naprosto jiného vnímání reality]. Chanelling od mě milé kamarádky Editky.

Eva 


POKŘIVENÉ VNÍMÁNÍ TEMNOTY


Aktuálně se nejvíce lidí potýká s nepřijetím a s odmítáním takového projevu reality, z čeho měli vždy největší strach, co často odmítali ve svém životě žít a odmítali tak ve skutečnosti ve své PAMĚTI DUŠE (akášické paměti) to, kým ve skutečnosti byli v předešlých inkarnacích a co vnímali jako svou nejtemnější temnotu, kterou se ve skutečnosti báli znovu prožívat.

Toho, čeho se v hloubce bojí jeden, pro druhého je příležitostí k úspěšnému zvládnutí na své cestě. 

TO, CO JEDNI VNÍMAJÍ JAKO TEMNOTU, PRO DRUHÉ JE ČASTO HUMORNÉ A JIMI NAPROSTO PŘIJATELNÉ V JEJICH POUTI ŽIVOTEM. 

Proč se tolik lidí nejvíce stále bojí oné „TEMNÉ STRÁNKY LIDSKÉHO BYTÍ, TEMNÉ STRÁNKY ŽIVOTA, TÉMNÉ STRÁNKY BOHA, TEMNÉ STRÁNKY VESMÍRU“?

HRA NA TEMNOTU A NA SVĚTLO, je ve skutečnosti o pokřiveném vnímání temnoty každého jedince, každého lidského ne-vědomí. Akášická paměť každého jedince a tím i kolektivního pole lidské populace, vždy vypouští ze sebe jednou za určité období všechnu vnitřní temnotu, která je však minulostí nás samých a stále bez přijetí, v nepokoře, že tím jsme v minulosti již také byli.

Je na každém z nás, jak v našem srdci, v našem bytí, v naší mysli, přijmeme onu „vnitřní temnotu“, která je ve skutečnosti pouze iluzí naší akášické paměti a byla součástí růstu našich duší. Vše se však jednou navrátí do JEDNOTY, do Světla a vše splyne v JEDNO. Čím více budete živit svou vlastní duální hru, čím více se budete oddělovat od JEDNOTY, čím více nepřijmete vaši temnotu duše, mysli i těla, tím intenzivněji budete svádět boj sami se sebou, se svou vnitřní temnotou. 

Jsou i tací, co upřednostňují raději nerůst, neprožívat, nepoznávat, stát na místě, aby je jejich vlastní temnota nezničila, jak tomu bylo v MINULOSTI.

AŤ VŠICHNI DOKÁŽOU PŘIJMOUT SVOU VNITŘNÍ TEMNOTU V HLOUBI DUŠE A TÍM JI NEMUSÍ ŽÍT VE SVÉM ŽIVOTĚ!

Akášická afirmace:

UMOŽNUJI SI PŘIJMOUT VŠECHNY TEMNÉ STRÁNKY MOJÍ NE-VĚDOMÉ MINULOSTI A TÍM MOHU ZAPOČÍT CESTU MÉHO ESENCIÁLNÍHO SVĚTLA.

V lásce,

LEMIANA 

www.editasantiago.cz 

Facebook
Instagram
YouTube
Napište mi
Telefon 603 971 931
Newsletter