Tato stránka k uchovávání dat používá cookies. Používáním webu, nebo kliknutím na tlačítko Souhlasím s tímto souhlasíte.

Emoční očista - Opravdu funguje!

01.04.2019

Začaly jste pravidelně čistit své emoce (emoční tělo)? Nebo jste zatím nepocítily tu pravou urgenci? Nerozumíte, proč by toto mělo pomoct?

Je to právě ta naše schopnost intuice, kterou přes emoční očistu nejen umocníme, ale díky ní i zamezíme dalším únikům naší energie. 

V první fázi se jedná především o zastavení úniku, nabývání síly a energie, dostávání nadhledu - a to tato očista vše umí. 
Dejte tomu 3 až 4 týdny pro první viditelné výsledky. Stejně tak, jako čekáte měsíc na výplatu, i u tohoto procesu můžete trénovat svou trpělivost a důvěru. Pusťte si naše nahrávky do sluchátek, sedněte si pohodlně na gauč nebo na postel, vezměte si do ruky oblíbený krystal nebo talisman a věnujte si 15 minut. Účinky jsou blahodárné! 


Je pro Vás očista emočního těla zcela nové téma? 

Doporučujeme zkusit verzi pro začátečníky, která je sestavená především pro získání nadhledu, nabrání síly a energie. Už nějakou dobu emoční očistu praktikujete a máte pocit, že jste připraven/a přejít na vyšší level? Máme pro Vás čerstvě upgradovanou verzi, která kromě klasického čištění emočních záznamů pracuje i s očistou mužského a ženského principu v sexualitě a naší tzv. vnitřní kněžkou. Dejte tomu čas, nová očista je vždy velká výzva. Těšíme se na Vaše reakce! Rádi byste si emoční očistu stáhli do mobilu nebo počítače a užili si jí i bez přístupu k internetu?

Tento *** youtube >MP3 konvertor *** Vám to umožní. Stačí vložit odkaz očisty a nahrávku si můžete stáhnout. 

Máte zajímavou zkušenost s emoční očistou? Budeme rádi za Váš feedback! Pište na daniela@jidlolasky.cz a sdílejte s námi Vaše zážitky! 


Pomohl Vám článek a rádi byste přispěli na další tvorbu? Pošlete nám jakýkoli příspěvek na č. ú. 316017001/5500.

Vážíme si Vaší podpory a těšíme se na další spolupráci.


Krásné dny

EvaFacebook
Instagram
YouTube
Napište mi
Telefon 603 971 931
Newsletter