Tato stránka k uchovávání dat používá cookies. Používáním webu, nebo kliknutím na tlačítko Souhlasím s tímto souhlasíte.

Kde je největší ženská a mužská lenost?

08.01.2019

Dnes jsem si dovolila ve svém snění projít až do uvědomění, kde jsem prožila a pochopila doslova celým svým tělem vše, o čem stále píšu.

Pocit, kdy se žena může a dovolí si opravdu se úplně spolehnout na muže, vytváří propojení duší a vzniká prožitek duchovní lásky.

Tento pocit mi přišel přes propojení očí. Ve svém snění jsem si představila muže, který mi přišel již mnohokrát do snu ve spánku [vždy v jiné formě, ale ve stejné vibraci].

Propojení očí přinášelo duchovní lásku, tu nejvyšší a skutečně v ní byly obsazeny všechny ostatní…intelektuální, emoční i sexuální, a to ve svých nejčistších podobách.

 

Byla jsem pro něj úplně vše a přesto měl svou důstojnost. To, že jsem pro něj byla božská bylo vyjádřeno tím, že jsem jej cítila jako naprosto “ nahého emočně” . Byl úplně otevřený a oddaný, bez ega. Byl v takové důvěře, že mě to až dojímalo. Bylo to proto, že moje vnitřní žena vyjadřovala právě takovou schopnost důvěry v moji lásku, která nemá podmínky. Ta sama důvěra byla pak úplně ve všem.

Uviděla jsem a ucítila, jak je takový muž schopný čehokoliv ve svém dosahování; nemá strach z chudoby a není přivázaný ke svému majetku ani k požitkům, protože je v důvěře ve svou sílu. Rozumí a cítí, že jeho síla je nekonečná a nemá vztah k ničemu hmotnému.

Procítila jsem v několika minutách jeho zdravé postoje ke hmotě a dokonce i k požitkům přes jeho sexualitu. Nebylo to obchodování, nebylo to laciné ani sprosté, bylo to naprosto čisté a v obrovské důvěře v lásku ženy.

 

Ve stejném momentě jsem znovu do hloubky pochopila dvě základní věci, které neustále předávám. Když se žena opravdu spojí se svou přírodou tj. s důvěrou ve vše vesmírné a božské [v sobě vše ženské], stane se božskou, stane se naprostou bohyní a posvátnou. Přirozenou atraktivitou přijde do její vibrace muž, který je naprosto připravený oddat vše, co má a co umí, právě ji. Jeho zodpovědnost za vše, co je v jeho silách nebere konce, naopak tím roste a tam je jeho největší afrodisiakum. Sexualita ve spojení těchto dvou podob je ryzí tantra a vhání slzy do očí. Je to propojení jin/jang. Sebeláska je krásná, ale nemá rozměr, který dává propojení muže a ženy v lásku nebeskou.

 

·         Žena se potřebuje úplně oddat důvěře, bez očekávání za její důvěřování. Její důvěřování je vlastně její zdroj lásky.

·         Muž se potřebuje úplně rozhodnout převzít zodpovědnost bez počítání, co za své ochraňování a zodpovídání dostává zpátky. Jeho síla roste s jeho schopností nést zodpovědnost, bez podmínek.

 

Doba, kterou žijeme přináší překonání našich největších leností:

1.       Ženská lenost je opustit model chtít mít nad vším kontrolu. Její božství je v umění důvěřovat, přijímat a dávat bez podmínky. Pro takovou ženu je každý muž ochoten překonat sám sebe.

 

2.       Mužská lenost je myslet si, že má hotovo. Jeho nekonečný růst, důstojnost, hojnost a s tím přirozeně spojený sexapeal, leží v tom, umět brát zodpovědnost za vše a stále, nekonečně. Takový muž je postupně král pro každou ženu.

 

Mužova lenost je mnohdy v emoční rovině velmi nevědomá, ale to mu právě pomáhá postupně otevírat žena tím, jak si sama dovoluje projevovat bezpečně své emoce.

 

Vše to docílíme posilováním po sobě jdoucích kroků, které připravuji ve svých kurzech v roce 2019. http://www.evakavkova.com/kurzy/293/ 


Pomohl Vám článek a rádi byste přispěli na další tvorbu? Pošlete nám jakýkoli příspěvek na č. ú. 2901890935/2010.

Vážíme si Vaší podpory a těšíme se na další spolupráci.

Těším se na NEBE NA ZEMI.

Eva

Facebook
Instagram
YouTube
Napište mi
Telefon 603 971 931
Newsletter