Tato stránka k uchovávání dat používá cookies. Používáním webu, nebo kliknutím na tlačítko Souhlasím s tímto souhlasíte.

Vyvztekej se do celistvosti

28.11.2018

Proces zde popsaný pracuje s integrací všech částí sama sebe a s přijetím jich úplně.

Bylo nám dáno tělo a nebylo to míněné, že každých 7 let půjdeme do „body servisu“ a vezmeme si nové, abychom mohli růst do další sedmiletky tj. do dospívajícího, a pak do dospěláka a pak do rodiče, atd.

Máme v sobě postupně růst a integrovat ty části, které ve správném sledu vyzrají jako plody v přírodě, do nové formy. Bylo nám dáno naše tělo na celý život, bez možnosti jej reklamovat a přes něj růst svého ducha.

Tělo má dokonce naprosto jasný účel:

Lidské tělo je vybaveno takovými výraznými tělesnými prvky, aby došlo k co nejlepšímu vyjádření duše. Doslova - lidské tělo  je biologické vyjádření toho, co si sem přišla jeho duše odžít. Př. narodí se muž malý, aby si uvědomil, že jeho velikost je v činech. Muž má velký předkus, aby se naučil zakousnout se do života... atd.

 

Tedy v těle potřebuje dojít k integraci a vyzrání všech našich částí včetně našeho emočního těla.

V historii slavných nejlépe vidíme, jak dochází v našich životech k oddělenosti a v soukromí naprosto neúspěšní lidé jsou na jevišti projevem přírody, genius svého druhu ve hmotě. Tam se ukazuje, když nedojde k propojení, opravdové integraci a uzdravení emočního těla, nedojde k vyzrání všech dětských částí. Tím, že dojde k potlačení nepochopených emocí z dětství, může se uvolnit náš největší potenciál, ale většinou na úkor fyzického těla [tj. ničíme tělo jako důsledek závislosti]. Někdy se ale díky takovému potlačení svých nevyzrálých částí k projevení svého pravého potenciálu ani nedostaneme. A tak umírají naše dětské sny o kosmonautech a baletkách. To se nyní děje velmi často. Tělesným projevem takovéto nezrealizované velikosti v nás je právě „ne-moc“ cukrovka. Jejím psychosomatickým výrazem je…“ Co já jsem býval mohl být“… a tak se to kompenzuje množstvím cukru v krvi, jako že si alespoň osladíme život. Mnoho dalších civilizačních nemocí nám dnes přichází ukázat, jak stále hledáme v našich nevyzrálých částech a tak se obrovsky brzdíme [brzdíme své největší sny]. Rakovina = hledání viníka, AIDS – nepřijaté ženství/mužství, tj. svůj původ, vyjadřuje obrovské oslabení životaschopnosti, atd.

 

A tak opakuji. Právě proto, že nám bylo dáno jedno tělo, na celý život, potřebujeme integrovat všechny naše části i emoční části, vyzrát je a jako důkaz jsou nám jeho fyzické projevy a příznaky, abychom věděli, jak nám to jde.

 

Studovala jsem celý život tento proces integrace, přes vlastní závislosti a formy oddělenosti. Přes dvacet let pracuji s celou tématikou sebe-přijetí a není žádná novinka, jak sebe-přijetí probíhá.

 

Ve zkratce popisu.

Nejprve potřebujeme pochopit, že se v prvních pěti letech života vždy stáváme doslova houbou. Nefungujeme v mysli, jsme „božíčkové“, kteří fungují na úrovni hladiny alfa a nasajeme všechny vzorce rodičů [všechny jejich vibrace a tabu]. Postupně, když s chováním rodičů nesouhlasíme, uklidíme i tyto formy, jež už u nás někde v psychice bydlí, někam do podvědomí a nevědomí.

Naše nepřijaté součásti našeho psyché se pak chovají stejně či jako druhy extrém stejného projevu. Tj. Ten, co má tátu alkoholika je zatvrzelý abstinent a odsuzuje všechny alkoholiky. Sam žije velmi nevyvážený život. Sexuální puritán má dceru prostitutku. Žena v domácnosti má dceru
workoholičku atd.

My se ale nehneme z místa, pokud tuto dětskou část sebe nepřijmeme a neintegrujeme v našem psyché.

Tím jsme zpátky u toho, jak moc nám pomáhají naši rodiče zvědomit si tyto „ uklizené“ části nás. Přijetím obou rodičů, přijímáme svůj původ a tím se stává zá-zrak.

PŘIJETÍ vždy znamená ZVĚDOMĚNÍ [přinesení nevyzrále části nás do vědomí] = zvědomění je vždy = uvidět souvislosti doby, vyzrálost okolnosti, různé zatajené detaily, a vše s tím spojené.

Tímto se stane proces, který se nazývá ODPUŠTĚNÍ. Myslíme tím, že to vše konečně můžeme od-pustit z naší mysli, odpustit emoce bolesti z našeho emočního těla, odpustit tak tomu, kdo nás zraňoval, protože jsme pochopili, že sám lepší techniku neuměl.

 

Tímto se stane to, že naše oddělené části nás se spojí [dorostou] s těmi, které jsme si vypracovali a dnes vnímáme jako své ctnosti. Spojíme to vše v jedno.

Příběh…

Jednou jsem mluvila o tom, co dělala stará Eva… a mamka říká, „ Ale stará Eva byla také dobrá“. Od mamky mi to přišlo extra silné. Pak jsem vzpomínala, jak spontánní byla stará Eva/v mládí a vzpomínala jsem na své projevy radosti, nadšení. Uvědomila jsem si tak, kde všude jsem v pozdějším věku popřela svou spontánnost, protože jsem nabyla přesvědčení, ze to byla ta špatná část mě. Ta část mě, která se tolik chtěla zalíbit v dětství. Ta část mě, která se tolik bála, ze nebudu milována.

A stala jsem se velmi vážnou. Já, která miluji smích, radost a humor. Až když ale došlo k integraci obou částí, vznikla autentická Eva, která dokáže předávat zkušenosti a vážné témata s tou dětskou zapáleností. Tam je totiž ta pravdivost a přirozenost. Spojením všech našich částí.

 

A tak se to děje se vším v nás. Nemáme-li něco pochopené, hodíme to do podvědomí do škatulky „špatné“ a jdeme dál. Potlačením svých součástí nás tak rozdělujeme v našem psyché na dva, tři, pět lidí, které různě odstupňujeme, jak je máme či nemáme rádi.

Víme už všichni, že to nefunguje! A zrovna, když chceme ukázat ty, co máme rádi, tak to zlobivé „já“ vždycky nějak najde cestu, vyleze a ukáže tu pravdu. Právě jako to dítě.

 

No a tak jsem hledala a hledala, jak to zcelit a také, jak to předat.

Přišla jsem na to propojováním a vyzráváním těchto našich části přes emoční škálu a na konci bezpečným nahrazováním za nové.

Vytvořila jsem integrační proces, kterým se postupně doslova vyvztekáte – odžijete si projev svých dětských částí a dáte jim vyrůst.

Tím, že budou projeveny, vyrostou a integrujete se do celistvosti, uzdraví se psychika i tělo, vaše vztahy a vaše děti vám uvěří, že jste pravdiví. Budou pracovat nejen s věrnou kopií vašeho chování, ale budou vám i věřit vaše slova.

 

Je to forma, kterou potřebujete dělat cca 3 týdny až 3 měsíce po sobě jdoucí.

Po 40 letech práce jedním směrem je 3 měsíce absolutní minimum, jak z toho ven.

 

Příznaky uzdravování:

·         Pomalu bude povolovat ego a rozum, což samo nás stoji velké množství naší životní energie.

·         Začne se měnit energie, síla a nálada.

·         Pak uvidíte ve vašem životě více lidi, kteří vám jaksi rozumí. Je to proto, že začnete rozumět sami sobě.

·         Začnete dostávat pochvaly.

·         Začne se vám dařit, pomalu ve všech směrech.

·         Přijdou omluvy z minulosti. Rozpustí se spojovací neblahá linka s minulostí.

·         Vrátí se vám lidé do života jako zázrak.

·         Přijdou peníze a hmotné dárky.

·         Přijdou vám děti a budou to zdravé děti. Vrátí se děti, uzdravené.

·         Přijdou vám nové nadčasové projevy vaší velikosti. Ucítíte svůj potenciál úplně.

·         Začnete se napojovat do toho, co dokázal Fredie Mercury na podiu. Genius ve vás vytryskne a bude to s nejmenším úsilím. Vesmír vás sám začne podporovat.

·         Nejprve se ale musíte naučit spolupracovat se všemi částmi sami sebe. Spojit je v jedno. Proto se tomu říká jednota ducha.

 

A pak nikdo nikoho neovládá, protože odešla nadvláda manipulace strachem. Strach už ve vás nemá sílu. Je zvědomen a tak vás neovládá. Vše vyzrálo a stalo se mou přijatou součástí. Rozpustil se stud a ta ostuda, že uvidí, kdo opravdu jsem. Rozpustil se strach, že to nevyjde, nebo že mě zase zradí, zklamou. Rozpustil se, ale ve skutečnosti vyzrál váš komplex méněcennosti. Prostě již neexistuje. Existuje jen vyzrálý člověk, který se zná, rozumí si a zná svou hodnotu, přijímá se plně i se svou celou rodovou linií. Upřímně a nefalšovaně přijímá rozpolcenosti svých rodičů a nemá potřebu jim stále něco vracet, vyčítat či s nimi soutěžit.

Přichází nefalšovaná vděčnost. Přichází opravdové pochopení svého místa – v rodině – ve společnosti a v jednotě lidstva.

 

Máme tady mnohem větší úkoly než, co nyní lidstvo řeší. Proto jsme všichni nuceni rychle dozrát.

Dejte si 3 měsíce integračního procesu a tím, že uvidíte všechny své části, vyzrajete je, nebudou vás již ovládat.

  • ·         NEMŮŽE VÁS JIŽ NIKDO MANIPULOVAT.
  • ·         NEBUDETE MÍT POTŘEBU SE PRODÁVAT, protože vás každý uvidí ve své pravé síle.
  • ·         Nebudete mít potřebu stále spěchat, protože čas neexistuje.
  • ·         Nebudete se bát stárnutí, protože vědomí nestárne a vědomý člověk nepodléhá stárnutí.
  • ·         Nebudete netrpěliví, protože víte, že každý má své vývojové tempo. Tím, jak budete procházet  dozrávácím procesem přes vzteky a pláče, bolesti srdce, které se tím uvolňuje a uzdravuje, budete vždy velmi trpěliví s každým, kdo ještě nenašel odvahu otevřít své srdce. Bolest ve vašem srdci vám připomene, že i vy jste to dlouho maskovali a proto se nebudete nad nikým povyšovat a už vůbec nebudete nikoho ponižovat. To je pravá rovnocennost ducha.

·         Žena se konečně stane ženou, po které každý muž touží, bez toho, aby se bála, že bude nahrazena či zrazena. Nebo dokonce že bude tlačena do vyživování rodiny. Její hodnota za to, jakou umí byt ženou, bude oceněna.

·         Muž konečně dostane šanci být mužem. Muž konečně dostane možnost vedle takové ženy růst a bude ho to bavit.

Tady je rovnost ducha. Není to v rovnosti platu či vzdělání. Je to naše možnost a schopnost růst. A růst ženy je jiný než růst muže.

Ženy potřebují růst tím, že neustále dbají o svou vrozenou důstojnost a klid v duši, kterou přenáší do rodiny, prostředí a do pohody ve společnosti. Za to jsou milovány. Ženy si udržují svou energii ve své jedinečnosti ženství. Tím jaké jsou ženy, inspirují muže žít mužství.

Muži potřebují růst tím, že mají cíle a ty plní. Cíle, které stanovuje společnost, kde nechybí ženský aspekt [jako nyní] a za ně jsou oceňováni a obdivováni.

 

Celý proces je spuštěn právě rovinou vzteku a hněvu, který byl léta a stovky let potlačován. Právě bezpečným projevem hněvu dochází k uvolnění dítěte v nás a dozrajeme v dospělého celistvého člověka.Návod:

Klekneme si a hlavou na zem vytvoříme postoj pokory.

Pro prolomení se do nejnižšího uzlu emocí vyvoláme poslední emoci sebelítosti, která nám přijde na mysl.

  •        Proč zrovna já?!
  •        Všichni už… a já pořád…
  •        Já se tak snažím a všude jsem ho dostala a on teď…

V bezpečném prostředí s hlavou pod úrovní srdce nás Sebelítost propustí do emoční úrovně pocitu zármutku [což je dlouhodobá sebelítost] do strachů s tím spojených, pocitů viny a křivdy, ostudy [jak budu vypadat] a celkové emoce studu, kam nás běžně ego a falešná hrdost nechce pustit.

Tím se napojujeme vždy až z 80 % do karmicky předávané emoční zátěže a velmi často se tam emoce chovají jako velký vztek, pocity nespravedlnosti, nepochopení, bezmoc, a je to právě proto, že tomu vůbec nedokážeme porozumět. Z velké části to není naše a kolikrát je to právě velká úcta k předkům, že se bojíme si vůbec něco takového rodového přiznat. Nepochopené emoce jdou vždy do sklepa a tak se to při takovémto procesu chová jen jako energeticky tlak a potřebu jen uvolnit se křikem či boucháním pěstí.

 

Jde v první řade o uvolnění energie, která v těchto emocích je. Nemusíte na někoho nadávat a záhy propadat pocitům viny, že na ně nadáváte. Je to cele o uvolnění energie, která se tímto integruje a vyzraje vaše uvízlé dítě, které se prostě vyvztekáním nestalo dospělým.

1.      Krok – na kolena tak, aby srdce bylo níž než hlava. Pěsti podél hlavy pro případné bouchání do pohovky, do země.

Hluboko dýchat, jako když se připravuje orgazmus. Jde o to dostat se z hlavy do srdce. Hlava bude blokovat, ale představuj si, že ego jde do země a Ze-mě si s tím umí poradit. První čakrou odchází zase veškerá zpracovaná energie a zůstává celistvý člověk.

2.      Krok  -  Narovnáme se a do vyčištěného emočního těla [u žen do dělohy, u mužů do oblasti údu] a zasíláme nová přesvědčení.

 

JE BEZPEČNÉ BÝT ŽENOU/MUŽEM

 

JSEM SEBENAPLNĚNÍ SVÉ VNITŘNÍ ŽENY

 

ÚPLNĚ SE OTEVÍRÁM DŮVĚŘE V LÁSKU SVÉ VNITŘNÍ ŽENY

 

JSEM DŮSTOJNÁ ŽENA/MUŽ

 

3.      Fáze – vizualizace kýženého přání, situace, stavu. Vždy pracujte s tím, co cítíte jako v sobě opravdu důvěryhodné.

 

Př.: Pokud je to vztah a neměli jste doposud hezké vztahy a vždy dopadly stejně, automaticky se spustí i ty strachy s tím spojené. Tím, že zde máme ale veškeré své strachy zvědoměné a tzv. ošetřené, již nestahuji veškerou naší energii. Naše vizualizace se tedy může opravdu realizovat, protože naše víra není rušena vibrací strachu.

 

Klíčový efekt tohoto procesu je:

  •        Pojmenujeme, co jsme v sobě tolik nepřijímali. Často vznikne uvědomění, že tyto části nás právě objevíme přes lidi, kteří jsou tzv. spouštěč
  •        Po projevení hněvu přijde pochopení, že jejich role je ukončena a pojmenujeme si ji. Přijmeme ve svém srdci vše, co jsme skrze ně mohli prožít. Pak vše           zaklapne do klidu a míru.

S láskou

Eva

Facebook
Instagram
YouTube
Napište mi
Telefon 603 971 931
Newsletter