Tato stránka k uchovávání dat používá cookies. Používáním webu, nebo kliknutím na tlačítko Souhlasím s tímto souhlasíte.

Povyšování se na frekvenci lásky

29.04.2018

Přišli jsme sem pro svobodu, radost a růst! Věřím, že toto jsme se sem přišli učit právě přes VZTAHY.

Pamatuj! Co tě pohání je sebe-realizace. Nepřišel jsi sem být závislý na druhých. A když najdeš v sobě touhy pro tento život, které jsou silnější než tvé staré přesvědčení, ta touha převládne. Ta touha vychází z popudu silného zdroje uvnitř. Jsme stále a pořád spojení s tímto zdrojem. Jediné, co nás rozděluje je úroveň našeho odporu (STRACHU), který se chová jako neschopnost přijímat vibrace našeho zdroje. 

A proto to není o tom nalézt něco zázračného mimo nás, nebo někoho zázračného, kdo nám pomůže se tzv. napojit. Potřebujeme pochopit proces, který nám pomáhá odpustit náš odpor nebo-li neschopnost přijímat.

Většinou lidé mají prostě zvyk myšlení, a to jsou velmi silné vzorce, které se jen tak rychle nemění. A když už se nám podaří upozadit ten starý vzorec, v únavě nad tímto myšlením můžeme pocítit moment spojení se ve zdroji, a dostat se do plnosti momentu. A v ten moment najednou pocítíme ten velmi mocný proud síly, která do nás stále vstupuje. Tam přichází schopnost odpustit druhým, sobě, a děje se doslova životní přeměna.

Ester Higgs v jednom svém předávání Abrahamova vědomí potvrzuje: Na druhé straně je jen a jen a jen a jen LÁSKA, POZITIVNÍ ENERGIE, VÁŠEŇ, RADOST..! Pro mě toto tvrzení přineslo jen potvrzení v mnou velkou víru, že to opravdu existuje. Cítila jsem to vždy, že je to možné, cítít stále lásku a žít v hojnosti všeho, STÁLE. Ale tolik lidí a skutečností mě často zrazovalo, že i já jsem se v jisté éře svého života ocitla v nejistotě. Dnes ale vím, že je to možné.

A tak jsem připravila praktický návod pro ideální partnerství.

Vycházím z pravidel - přát si a dostat vyplněné přání jako je přávě například žít v harmonickém, láskyplném partnerství. Toto jsem tedy pojala (opět díky své praxi) takto:

Beru v potaz, že každý, koho znám, je plný zážitků zklamání a (osobních) proher z předchozích vztahů a tak je opravdu důležité projít tento proces poctivě ke svým pocitům.
Vesmír reaguje na pocity, ne na slova.

V první řadě chci připomenout, jak pracovat s těmito předešlými zkušenostmi (s novým pohledem). Dualita nám pomáhá umět se zaměřit. Díky kontrastům, které skýtá, pak víme, co chceme a co ne.

Postup pro vysněné partnerství: 

  • Sepiš si své přednosti (vše na co si vzpomeneš, co přinášíš do vztahu)
  • Sepiš si přednosti svého partnera (s úctou k předešlým vztahům si v sobě uvědom, co jsi se díky předešlým partnerům naučil/a a podle toho vol své touhy, které by měly vycházet z oblasti hrudníku, ne ega)
  • Jak vidíš svůj ideální vztah

Pokud již jsi v partnerství a chceš dosáhnout lepší vibrace/stavu vašeho vztahu, postup je takový:

  • Sepiš si své přednosti a to, kde bys chtěl/a uvolnit své rigidní a nepružné názory, postoje. Tyto nové postoje už piš v přítomném čase jako změněné (na sobě).
  • Sepiš si, co vše se ti díky tvému partnerovi již podařilo změnit, vidět, zpracovat, jaké své “transy” jsi přes něj uviděl/a na sobě, a co vše ti přinesl do života dobrého.
  • Sepiš si další postoje, vlastnosti a kvality, které si přeješ ve vztahu prožívat (v přítomném čase, jako že již jsou)


MOC DŮLEŽITÉ: Čti si toto po dobu 30-50 dní každé ráno. Vstávej s tím (každé ráno prvních 5 minut) a tento seznam si projdi, ať se nalaďuješ na vibraci, která se potřebuje manifestovat nejprvé ve tvém vědomí. Nejlépe si to projdi i před spaním. Nejde o omílání vět, které necítíš v těle. Doporučuji si při tom třeba i zavřít oči a procítit si to v těle. Zajímavé může být, když vám vylezou různé odpory, které říkají staré názory a strachy (mnohdy strachy jiných, které jsme přijali). Proto je potřeba toto dělat mnoho dní po sobě jdoucích, aby se mohlo vědomí naladit na novou vibraci. (Čerpám zde z vědomí Abrahamova a je to proto stoprocentně funkční.)

Jen v této vibraci je pak možné docílit vibrační proměnu, která už nekolísá zpět do starého. A jen tehdy může přijít manifestace. Budu se těšit na vaši zpětnou vazbu za 30 dní. Napište mi na email eva@jidlolasky.cz

Eva Kavková

Facebook
Instagram
YouTube
Napište mi
Telefon 603 971 931
Newsletter