Tato stránka k uchovávání dat používá cookies. Používáním webu, nebo kliknutím na tlačítko Souhlasím s tímto souhlasíte.

Očista cév

27.07.2017

Přinášíme vám velmi efektivní recept profesora Gerda Unterwegera na očistu cév, která je ideální nyní na léto, neb obsahuje citrusy, které mají ochlazující charakter.

Jsou-li cévy v mozku a srdci zvápenatělé, pije se denně jedna likérová sklenka (2 cl) výtažku z asi 30 oloupaných dílků česneku a pěti malých, nakrájených a neoloupaných přírodních citrónů (bio). 

 

Všechno se v mixéru zpracuje na kaši, dá do jednoho litru vody a přivede se k varu. Ale nechá se jen jednou “převalit”. Potom se zcedí a naleje do lahve. Uchovává se v chladu. 

Denní sklenka se pije dle možností – před, nebo po hlavním jídle..

Již po třech týdnech denního užívání pocitíte v těle příjemné omlazení! Zvápenatění a jeho vedlejší příznaky jako jsou zhoršené vidění či slyšení – se zmenšují a postupně odcházejí. 

Po třech týdnech kůry by měl člověk kůru na osm dní  vynechat a pak opět tři týdny pokračovat. Pak se dostaví pronikavý úspěch. Tuto levnou, neškodnou a léčivou kůru by měl člověk každý rok opakovat. 

Nepříjemná česneková vůně není vůbec cítit a účinek citronu s česnekem se projeví naplno. Člověk může zase dobře spát a nemusí v noci „pobíhat“. Vápník se rozpustil..


Naše kamarádka se vyhnula operaci srdce, protože se jí tuk a vápník v cévách po kůře rozpustil. Také při vypadávání zubů – paradontóze se česnekový elixír dobře osvědčil!

 

 

Eva Kavkova

Facebook
Instagram
YouTube
Napište mi
Telefon 603 971 931
Newsletter