Tato stránka k uchovávání dat používá cookies. Používáním webu, nebo kliknutím na tlačítko Souhlasím s tímto souhlasíte.

Dr. Bruce Lipton v Praze   Rezervovat místo

13.10.2018, Dr. Bruce Lipton

9:00-18:00
Zveme Vás na jedinečné setkání s výjimečným člověkem DR. BRUCEM LIPTONEM, který nám odhalí, že nejsme oběťmi našich genů, ale máme neomezenou schopnost žít život přeplněný zdravím a štěstím. DNA neřídí náš život, ale naše negativní nebo pozitivní myšlenky.


Dr. Bruce Lipton je předním světovým spisovatelem, autorem několika bestsellerů, buněčným biologem, univerzitním pedagogem a otcem Epigenetiky.

 Po čtyřech letech vyjednávání se nám podařilo pozvat Dr. Bruce Liptona do Prahy, aby zde mohl uskutečnit svůj program. Přednášku o svých znalostech a zkušenostech, které jsou na jednu stranu doslova revolucí ve vědě a na druhou stranu obrovským přínosem pro pochopení a změnu Vašeho života, Vašeho zdraví. Kulturní událost pod názvem "Seminář Dr. Bruce Liptona" – autora knih "Biologie víry", "Spontánní revoluce" a "Líbánkový efekt" – se bude konat v sobotu - 13. 10. 2018  v TOP HOTELu Praha

Vstupenky zakoupíte ZDE - při placení vložte slevový kupón EVAK


Bruce se bude věnovat také EPIGENETICE a kromě jiného nás seznámí s metodami, jak přeprogramovat své podvědomí a tím uzdravit svou mysl.
Poznání je síla – poznání "sebe" nabízí jedinečnou příležitost vlastní seberealizace a možnost proměnit se z pasivní „oběti“ na zodpovědného spolutvůrce budoucího světa.

"Chci Vám všem poděkovat za možnost prezentovat Novou vědu v Praze. Velice se na setkání s Vámi těším. Svět je připravený vzít si sílu zpátky. To je to hlavní - pomáhat lidem posílit jejich životy. Děkuji za tuto příležitost sdílet s Vámi v Praze tyto informace." 
Bruce Lipton
Celý seminář je kompletně simultánně překládán do českého jazyka profesionálními tlumočníky, se kterými máme výborné zkušenosti z předchozích let.

Seminář je určen pro všechny bez ohledu na to, zda knihy Dr. Bruce Liptona četli nebo nečetli. Knihy budou také dostupné k zakoupení a k následnému podpisu Dr. Liptonem. 

Podle našich informací ze zahraničí Seminář s Dr. Brucem Liptonem je vždy pro všechny účastníky neopakovatelným zážitkem. 
Díky informacím získaných na semináři si můžete uvědomit, jak málo stačí, aby se změnil váš život. 


Přečtěte si také článek o strachu - Jsme tvůrci, nikoliv oběti. Více informací najdete na webu www.brucelipton.cz a na facebooku Bruce Lipton Praha.

Vstupenky zakoupíte ZDE - nezapomeňte na slevový kupón EVAK.

Těšíme se na Vás!

Rezervovat místo
Předchozí akce   Následující akce
Facebook
Instagram
YouTube
Napište mi
Telefon 603 971 931
Newsletter