Tato stránka k uchovávání dat používá cookies. Používáním webu, nebo kliknutím na tlačítko Souhlasím s tímto souhlasíte.

Fascinující ženství - zaměřeno na stravu   Rezervovat místo

25.09.2018, Eva Kavková

Od 17 hodin
Povíme si jak se ponořit do ženské energie, naučíme se konkrétní techniky a postupy, jak opravdu být ženou. Pochopíme, že skrz naše ženství můžeme čarovat a tvořit. Snad i řeka poteče do kopce, když se rozhodnete.


Dovoluji si říci, že garantuji neuvěřitelné výsledky, pokud bude dodržován postup.  Za posledních 15 let intenzivní studie tématu ženství (včetně studie žen přes kurzy) a 42 let života, které podkládají pravost učení Fascinating Womanhood přináším informace, které doslova mění životy. 

Více uvidíte samy, jak se dějí zázraky ve vašich vztazích a to i takových, které mohou být dokonce až v troskách...

Vstup 400 Kč, toto setkání bude zaměřeno na jídlo a bude praktické, proto je příspěvěk vyšší - suroviny, káva/čaj za klubové ceny.

Sledujte také náš YouTube kam přidáváme videozáznamy ze seminářů.


"Evička mi pomohla na mé cestě vejít do těch správných dveří, napojit se na svojí vnitřní ženu a přijmou její čarovnou sílu. V naší spolupráci mě nedrží za ruku, ale jde po mém boku tak, že mi pomáhá překonávat nástrahy a  ukazuje, jak krásné a přirozené je být ženou."

- Martina

Rezervovat místo
Předchozí akce   Následující akce
Facebook
Instagram
YouTube
Napište mi
Telefon 603 971 931
Newsletter