Tato stránka k uchovávání dat používá cookies. Používáním webu, nebo kliknutím na tlačítko Souhlasím s tímto souhlasíte.

POSLÁNÍ ŽENY

16.10.2020 - 18.10.2020, Eva Kavková

Přihlásit se

Ráda bych Vás pozvala na kurz POSLÁNÍ ŽENY v nádherném prostředí posázavské přírody, kde se budeme zaměřovat na objevení, projevení a ukotvení našich vnitřních darů a talentů. Práci s Dharmou koncipuji jako prožitkovou a pomocí své vlastní metody spojuji sadu běžných pomůcek a praktických kroků, které když se dodržují, vedou k zaručenému úspěchu.

Vytvořila jsem pro vás projekt, ve kterém budeme odhalovat vašeho vnitřního génia, který už dávno čeká na projevení. Máme ho KAŽDÝ. Metoda, která se skládá z propojení mé letité práce v obchodu [doma i v zahraničí] a mravenčí prací nad vlastním posláním je velice hravá a přitom s důrazem na disciplínu a trpělivost velice účinná. Záleží však nakonec na vaši vlastní připravenosti vzít život do vlastních rukou a odvahu žit naplno. Vždy si to uvědomuji sama, kolik nám život nadělí darů, když se rozhodneme a jdeme s odvahou a vírou za tím, čemu říkám "volání duše". Nikdy mě to nepřestane udivovat a protože tomu zcela věřím a zažila jsem to tolikrát, rozhodla jsem se toto poslání předávat dál. Je to má povinnost a s velkou radostí ji tímto uvádím do života.

Pod vlivem krásné sázavské přírody a vždy naprosto dokonale sestaveného týmu se budeme dostávat "na kloub" našeho opravdového poslání.


Místo konání: Venkoff, Čeřenice

Cena: 3900 Kč

V ceně je kurzovné s prvky přípravy syrové stravy a plná strava, ubytování se platí na místě 400 Kč za noc na osobu. Pro závaznou registraci je nutné uhradit zálohu, podklady k platbě obdržíte emailem po přihlášení se přes web, bez této zálohy vám nemůžeme místo na kurzu rezervovat a tím garantovat.

Příjezd v pátek podvečer.
Těším se na Vás, Eva.


Přihlásit se
Facebook
Instagram
YouTube
Napište mi
Telefon 603 971 931
Newsletter