Tato stránka k uchovávání dat používá cookies. Používáním webu, nebo kliknutím na tlačítko Souhlasím s tímto souhlasíte.

Vztahovačná nebo vztahu-lačná?   Rezervovat místo

27.10.2017, Eva Kavková

15:00-18:30
Nacházíme se v období, kdy musíme změnit náš přístup ke vztahům. K mužům. K ženám. K tomu, co pro nás znamená vztah, svazek, manželství, rodina, láska.

Autorka knihy Žena, která toužila být silná, s praxí v oboru přes 15 let, předává ucelené, funkční a praktické možnosti, jak změnit svůj život v radost, zdraví, štěstí a hojnost a s tímto cílem jsme pro vás připravili sérii volně navazujících setkání, kde si budeme povídat o tématech, která jsou prospokojený život nejdůležitější. Nyní přišly na řadu VZTAHY:


Proč ženy křičí a muži nemluví? Proč se bojíme vztahů, manžeství, "závazků"? Jsme opravdu svobodní když jsme svobodní? Dělí se ženy na zlatokopky a feministky? A které mají muži radši? Co znamená alkoholismus u mužů a jak souvisí s jeho partnerkou? Okolo vztahů máme spoustu špatných, škodlivých programů (tedy naučených vzorců, nebo lživých přesvědčení, které nám bez upozornění vyskakují v hlavě... Například "jsem mu něco dlužná", když muž zaplatí večeři :)), a na tomto kurzu si rozebereme ty nejčastější z nich. Přesný program a zaměření se bude odvíjet dle složení skupiny a konkrétního nastavení, tento je tedy orientační.

 

Program:

1.       Základní "chyby" které děláme, když chceme tvořit dlouhodobý vztah

2.       Proč vztah na psí knížku nemá tu váhu

3.       Jak vytvořit vztah, kde muž miluje o-pravdově a žena vzhlíží ke svému muži

 

Vychýlení z rovnováhy se u člověka projevuje na třech rovinách

·         ve vztazích

·         v těle (nemoce, obezita/podvýživa...)

·         v penězích

 

Ve společnosti se to projevuje jako

·         rozvodovost a nedůvěra ve sňatek a nedůvěra v partnerství úplně

·         nemoci civilizace jako je rakovina, infarkty, obezita, cukrovka, neplodnost a další

·         finanční závislost, dluhy a s tím spojené další závislosti

 

Propojením praktické reality a spirituálních aspektů Eva z vlastní zkušenosti a praxe pomáhá doslova přeprogramovat staré pohledy na svět.


Cena kurzu je 500 Kč, zhruba v polovině si dáme půl hodinky pauzu na večeři, abychom občerstvili mozek. Za 150 Kč pro vás přípravíme vyvážené menu a doplníme ho sklenkou vína.


Tento kurz patří do série volně navazujících setkání Peníze nejsou luxusVztahovačná či vztahu-lačná? a Tělo v rovno-váze. Máte-li další témata, která se vás momentálně hodně dotýkají, napište nám na eva@jidlolasky.cz, zařadíme je do cyklu.

Rezervovat místo
Předchozí akce   Následující akce
Facebook
Instagram
YouTube
Napište mi
Telefon 603 971 931
Newsletter