Tato stránka k uchovávání dat používá cookies. Používáním webu, nebo kliknutím na tlačítko Souhlasím s tímto souhlasíte.

Online kurzy

Kurzy můžete zakoupit zde

UMĚNÍ: BÝT OPRAVDU ŠŤASTNÁ

Nově pro Vás nabízíme vzdělávání z pohodlí Vašeho počítače. Soustava účinných metod a úkolů, které Vás systematicky Vás povedou k OPRAVDOVÉMU ŽENSTVÍ - OPRAVDOVÉMU ŠTĚSTÍ. Pokud ještě nejste přihlášeni do kurzu, přejděte, prosím, na sekci >>> kurzy <<< nebo >>> eshop <<< a přihlaste se.


5 kroků k trvalému štěstí (videolekce)

Chodili jsme 15 a více let do škol, abychom se naučili být OVCE PLNÉ PÝCHY A STRACHU. Jak žít opravdovou ŽENU A MUŽE jsme přitom úplně nechali na vedlejší koleji. Klikněte výše na "kurzy můžete zakoupit zde" pro přístup k této videolekci.


Jak správně žádat (videolekce)

Existuje opravdové tajemství, které každá žena potřebuje znát pro to, aby zůstala VŽDY PRO MUŽE ZAJÍMAVÁ. NAJDETE JEJ V TÉTO LEKCI. Pro přístup k lekci je potřeba se přihlásit - klikněte výše na "Kurzy můžete zakoupit zde"


JAK DO SEBE ZAMILOVAT MUŽE (videolekce)

Po mnoha otázkách z Vaší strany na téma seznamování, proces dlouhého ucházení a na nové způsoby stavění pevných mezilidských vztahů si pro Vás Eva připravila speciální videolekci. Pro přístup je potřeba se přihlásit - klikněte výše na "Kurzy můžete zakoupit zde"


Kam dál?

O nás Pražské akce Eshop 
Facebook
Instagram
YouTube
Napište mi
Telefon 603 971 931
Newsletter