Tato stránka k uchovávání dat používá cookies. Používáním webu, nebo kliknutím na tlačítko Souhlasím s tímto souhlasíte.

ZRUŠENO!! Valerij Sinelnikov - Dohoda s nemocí

01.01.2018, Valerij Sinelnikov

Přihlásit se

ZRUŠENO!!! NAMÍSTO PANA SINELNIKOVA VYSTOUPÍ RUSLAN NARUSHEVICH - http://foodoflove.cz/kurzy/196/

Vzhledem k tomu, že je pan doktor trvale hlášen na krymské adrese, bylo naprosto nemožné pro něj zajistit víza do Evropy. Vyzkoušeli jsme zcela vše

Seminář se světovou špičkou v oboru na téma Nemoci - emoce a příčiny našich bolestí.
Valerij Sinelnikov je doktor, homeopat, psycholog, podnikatel, tvůrce centra Zdraví a štěstí na Krymu a autor mnoha bestsellerů a my máme tu úžasnou příležitost jej přivítat poprvé v České Republice.


Vážení zájemci o kurz Valerie Sinelnikova, drazí přátelé.

Srdečně vás zdravím a přináším finální oznámení.

Vzhledem k tomu, že je pan doktor trvale hlášen na krymské adrese, bylo naprosto nemožné pro něj zajistit víza do Evropy. Vyzkoušeli jsme zcela vše

Seminář Valerije Sinelnikova v březnu se tedy nemůže konat 
a vaše peníze vám pochopitelně vrátíme.
Velice si vážíme vaší podpory a trpělivosti. Mnohokrát děkujeme 
a přinášíme VÁM NOVÉ SKVĚLÉ ZPRÁVY.

Když se nepodařilo zprůchodnit pozváni Valerije Sinelnikova, připravila jsem tentokrát náhradni program s psychologem podobné kapacity. Pozvala jsem mého oblíbeného psychologa/astrologa na rodinné vztahy Ruslana Narusheviche. V Rusku je velmi známý a oblíbený. Jeho projev je hodně poutavý a dokonce vtipný, přestože se jedná o opravdu závažná témata.

· Jak naše mezilidské vztahy ovlivnuji naše zdraví?
· Proč se bojíme prožívat opravdové štěstí? Existuje štěstí, které trvá?
· Jak a co je třeba přijmout a co je naopak nutné změnit?

Tento rodinný psycholog láme rekordy v úspěšnosti na téma rodinných a mezilidských vztahů; plní haly všemi, kteří touží po harmonickém soužití (tj. po zdraví obecně).
Já sama jej studuji a předávám v mých přednáškách na téma FASCINUJÍCÍ ŽENSTVÍ. Je pro mě nekonečnou inspirací. 
Jsem poctěna, ze přijal pozvání.

Svět umíra na nedostatek lásky. Ruslan přináší velmi originálni pohledy na to, jak transformovat naše stará přesvědčení a strachy (spojené s partnerstvím) do lásky a odvahy žít ten nejšťastnější život.

·Cena za 1 den semináře - sobota 17. 3. - je 1900czk, za oba dva dny (17. 3. a 18. 3.) je 3300czk.

RUSLAN NARUSHEVICH
  • 25 LET PORADENTSTVÍ V ASTRONOMII, PSYCHOLOGII, FINANCÍCH A MEZILIDSKÝCH VZTAHŮ
  • 15 LET LEKTOROVÁNÍ V POBALTÍ, EVROPĚ, RUSKU, INDII I JAPONSKU
  • 12 VYDANÝCH KNIHhttp://foodoflove.cz/kurzy/196/ZRUŠENO:

Русская версия:

Seminář je dvoudenní, můžete si však vybrat zda se zúčastníte obou dní, nebo jen jednoho dle vašeho výběru. Prosím, upřesněte o které dny máte zájem do poznámky při registraci, děkujeme.

Seminář se světovou špičkou v oboru na téma Nemoci - emoce a příčiny našich bolestí. Valerij Sinelnikov je doktor, homeopat, psycholog, podnikatel, tvůrce centra Zdraví a štěstí na Krymu a autor mnoha bestsellerů a my máme tu úžasnou příležitost jej přivítat poprvé v České Republice. Jako dlouholetý student života jsem osobně použila mnohokrát metody, které Valerij Sinelnikov shromáždil ve svých dílech. Jeho největší přínos vnímám v tom, že jako praktikující psycholog velmi dobře uchopil různé nástroje a zejména je velmi čitelně předkládá širokému spektru lidí, kterým pomáhají nejen při léčeni nemoci fyzické, ale i v situacích duševních bolestí, nesouladu ve vztahu, v povolání, v práci se strachy a závislostmi, potíži s penězi a celkové disharmonii. Účastnila jsem se také jeho semináře v Moskvě, kde jsem vnímala, jak takto vyspělé vědomí inspiruje druhé svou přirozeností a vnitřní silou. Náš seminář s Valerijem je dvoudenní, nicméně je možné si zakoupit vstupenku i jen na jeden den dle vašeho výběru.

Jako lékař a psycholog zaměřil svou praxi na metody, které nám připomínají, jak naše podvědomé programy ovlivňují naše zdraví psychické i fyzické, potažmo celý život.

Žijeme ve společnosti, která je doslova prostoupena závislostmi, aniž si to sami uvědomujeme. Závislosti na jídle, sportu, práci, penězích, počítači, jistotách, vztazích jsou jen jakýmsi útěkem před sebou samým a většinou se odráží i v jiných oblastech našeho života nebo jdou do hlubších problémů. Je to bohužel tak těžko rozpoznatelné, co je ta pravá míra. Kde je to pro mě dobré a kde už náš život ovládlo ego a chtivost a naše ctnost se převrátila v závislost.

Opravdový život ve svobodě zná dnes málokdo a jako průvodce v kurzech vnímám, že je to naše největší touha, kterou se zde chceme všichni naučit - najít a umět udržet SVOU VLASTNÍ SVOBODU BYTÍ.

Valerij Sinelnikov pochází z Ruska a jako hrdý Rus uzdravuje mnoho lidských národních malostí ve svých klientech jako je alkoholismus, závislosti na látkách, strach ze smrti způsobený velkým fyzickým bohatstvím, atd. Dokázal navést přes svou praxi a skrze své knihy spoustu lidí zpět na správnou cestu. Já sama pracuji v Čechách prostřednictvím raw stravy a kurzů celistvosti s tímto fenoménem, a proto jsem si vybrala právě Valerije, abych jej uvedla na česky trh.

Vím, že jsme připraveni vzít svůj život do vlastních rukou a prostřednictvím metod, které Valerij zvědomuje, můžeme pomoci sobě - a přes naše uzdravení i našim blízkým. Nenechte si ujít seminář Valerije Sinelnikova, který v sobě ponese mnoho "aha momentů" a praktický návod jak se stát kormidelníkem svého života. Sama jsem přes jeho knihy udělala obrovské posuny ve svém životě a návštěva jeho kurzu v Moskvě mě jen usvědčila v mém záměru pracovat s ním více. Eva Kavková

Představujeme vám velmi jedinečnou možnost být na dvoudenním semináři v přítomnosti člověka, jež léčí tisíce lidí přes svou praxi i knihy. Vstoupili jsme do období, kdy lidé vyměňují peníze za smysl života a dr. Sinenikov filosofii skutečného bohatství ovládá bravůrně. Z jeho učení vychází novodobí, etičtí podnikatelé, kteří umí vydělávat peníze a přitom žít plnohodnotný, svobodný život. I to je totiž součástí našeho celistvého zdraví.

Seminář bude každý den od 10.00 do 18.00 s pauzou na oběd od 13.00 do 14.00.

Oba dny je možné objednat si oběd of Food of Love:
Teplé zeleninové curry a dort za 160 Kč.
Raw verze tortilly se salátkem a dort za 160 Kč.


PRVNÍ DEN 17. 3.
·         DOHODA S NEMOCÍ

V první řadě je nutné přijmout nové přesvědčení, že každou nemoc lze vyléčit. - Valerij Sinelnikov

Toto je základní stavební kámen pro úspěšnou práci s jakoukoliv "nemocí" kterou řešíte. Je dnes spousta filmů, založených na skutečnosti, právě o tom, že zázraky se dějí. Nedějí se jen ve filmu, mohou se dít ve vašem životě. Dovolte si být zdraví, šťastní a bohatí.

V tomto dni se budeme zabývat právě fyzickým tělem a podvědomou "pozitivní" přířinou toho, proč je vaše tělo v nemoci. Je to tak, nemoc tam je pro vaši ochranu a vy si ji vybíráte. Naučíme vás pochopit tuto příčinu a najít nový, lepší způsob, jak čelit situacím, jež vás ve finále žádají jen o váš duchovní růst.

Nová energie a nadšení do života zaručeno.


DRUHÝ DEN 18. 3.
·         OPRAVDOVÉ BOHATSTVÍ

V tomto dni se budeme doslova učit opět si vzpomenout, co jsou hodnoty v našem životě, které se podílí na opravdovém bohatství.

Přijetí je opět hlavní souřástí naší lekce. Tentokrát je to přijetí toho, že vše, co ve svém životě máme a nemáme je naše volba. Přijetí zastaví naše zaměření na "nedostatek" a otevře naši schopnost vnímat dary, které máme a které k nám přichází.

Druhou velkou složkou semináře bude pochopení našeho postoje k bohatství a jaké hodnoty jej opravdu vytváří. Pochopíme, jak si sami doslova udržujeme dluhy ve svém životě, jak se jich zbavit a propustit se tak do proudu vesmírného blaha.

Sama jsem na semináři Valerije byla a vyslechla jsem ohromující historky účastníků, kteří využili podnětů z jeho knih a seminářů. Sama jsem odpustila dluh, který v mém životě visel jako "mrtvola" a viděla jsem velkou obrodu. Funguje to. Je to na vás.


Výsledek kurzu:

Vím jaké kroky mohu podniknout a být ZDRAVÝ, ŠŤASTNÝ A BOHATÝ. Peníze nám dávají volnost, ale zde pochopíme jak se napojit do SVOBODY. Toto je obrovský rozdíl. Není to seminář o vydělávání peněz, ale i to zde pochopíte.

Je možné, že pro někoho toto může být naprosto přelomový seminář.


CENA:
·         5900 Kč NA DVA DNY
·         3500 Kč NA JAKÝKOLIV DEN
Prosím připište do poznámky v objednávce o které dny máte zájem.
UPOZORNĚNÍ: Pokud platíte ze zahraničního účtu, prosím berte v potaz poplatky banky a povyšte o ně odeslanou částku. Nemůžeme na poplatcích nést spoluúčast, je potřeba, abychom obdrželi kompletní částku. Děkujeme za pochopení.

Kurz bude probíhat v Černé labuti (Na Poříčí 1067/25, 110 00 Praha 1-Nové Město).

Přihlásit se
Facebook
Instagram
YouTube
Napište nám
Telefon 603 971 931
Newsletter
Aplikace