Tato stránka k uchovávání dat používá cookies. Používáním webu, nebo kliknutím na tlačítko Souhlasím s tímto souhlasíte.

Ruslan Narushevich

17.03.2018, Ruslan Narushevich

Přihlásit se

Русская версия ниже.
Jak naše mezilidské vztahy ovlivnuji naše zdraví? Proč se bojíme prožívat opravdové štěstí? Existuje štěstí, které trvá? Jak a co je třeba přijmout a co je naopak nutné změnit? Existuje vůbec opravdové štěstí? Je bezpečné být ženou? Jací jsou opravdoví muži? Je možné žít harmonický partnerský vztah? ...

 Русская версия


Zveme vás na výjimečný seminář s Ruslanem Narushevichem. V Rusku je velmi známý a oblíbený. Jeho projev je hodně poutavý a dokonce vtipný, přestože se jedná o opravdu závažná témata. Tento rodinný psycholog láme rekordy v úspěšnosti na téma rodinných a mezilidských vztahů; plní haly všemi, kteří touží po harmonickém soužití (tj. po zdraví obecně). Svět umíra na nedostatek lásky. Ruslan přináší velmi originálni pohledy na to, jak transformovat naše stará přesvědčení a strachy (spojené s partnerstvím) do lásky a odvahy žít ten nejšťastnější život.

 • 25 LET PORADENTSTVÍ V ASTROLOGII, PSYCHOLOGII, FINANCÍCH A MEZILIDSKÝCH VZTAHŮ
 • 15 LET LEKTOROVÁNÍ V POBALTÍ, EVROPĚ, RUSKU, INDII I JAPONSKU
 • 12 VYDANÝCH KNIH

 

Téma mezilidských vztahů bylo po generace opomíjeno a potlačováno na úkor naší základní potřeby - 'boje o přežití'. Děti se rodily a nějak přirozenou formou vyrůstaly. Pohlcení programem ve jménu 'strach o peníze' jsme zapomněli, že už dávno nejde o přežití a není to náš jediný úkol. Technokratický svět a pracovní tempo tomuto zacyklení jen pomáhalo a ostatní hodnoty včetně mezilidských vztahů šly do pozadí. Zvykli jsme si na spotřební život a tak se dnes chováme i jeden k druhému. A bohužel, primárně sami k sobě.


Navíc se s emancipací žen posunulo vnímání žensko-mužských rolí a dnes doslova trpíme, protože si nerozumíme.

Sama jsem byla produktem této doby: zmatená, zoufalá a unavená jsem před 15 lety nastoupila cestu hledání odpovědí na tyto otázky:

 •  Existuje vůbec opravdové štěstí?
 • Je bezpečné být ženou? Existují opravdoví muži?
 • Je možné žít harmonický partnerský vztah? 
Po cestě jsem dostávala odpovědi, ale hlavně mi přišlo několik velmi důležitých uvědomění, jež mají dopad na zdraví člověka obecně. Na toto téma, které vám vnese do života světlo a mnoho 'AHA momentů' se mi podařilo získat na seminář odborníka - psychologa a astrologa Ruslana Narusheviche. Nenechte si ujít tento seminář, jeho vhled je souborem mnoha studií, zkušeností potvrzených výsledky z praxe, a já sama se pod vše podepisuji.

 

KDY: 

17. 3. - sobota

10:00-18:00


18. 3. - neděle

celý den je prostor pro individuální konzultace s Ruslanem.


KDE:

Kurz bude probíhat v Černé labuti (Na Poříčí 1067/25, 110 00 Praha 1-Nové Město). Sobotní přednáška: 1900 Kč/os

Nedělní individuální sezení (nutné objednat zvlášť): 200 EUR/hod

 

Témata:

  Ženské a mužské principy pro opravdový život v harmonii:

  Proč cítíme, že nám stále něco chybí, když při pohledu z vnějšku žijeme "snový život"?
  Základní pravidla pro páry, jak žít vyrovnaný vztah. Co potřebujeme přijmout a co naopak musíme změnit?


  Jak žít Fascinující ženství? (Téma pro ženy i pro muže :))

  Co přináší skutečné štěstí v rodině? Existuje to vůbec? Praktické tipy, aby vztahy fungovaly.

 

Během oběda bude prostor pro zapsání otázek, které na Ruslana máte.

Seminář proběhne v ruštině s tlumočením do českého jazyka.

Jako praktikující psycholog v tématu mezilidských vztahů jsem již delší dobu ponořená v tématu, který jsem nazvala Fascinující ženství (podle stejnojmenné knihy H. Andelin). Přes vlastní životní příběh a následně rozklíčování svých strastí přináším vhledy na toto téma. Více zde na webu a na našem youtube.

Přihlásit se
Facebook
Instagram
YouTube
Napište mi
Telefon 603 971 931
Newsletter