Tato stránka k uchovávání dat používá cookies. Používáním webu, nebo kliknutím na tlačítko Souhlasím s tímto souhlasíte.

Setkání s Anastásií

16.09.2017, Vladimír Megre

Přihlásit se

Když jsem začínala s rozvojem raw stravy v Čechách, neustále mě přátelé odkazovali na knihy o Anastásii. Můj čas nadešel až 3 roky poté, co mi o ní řekli poprvé. Načasování je opravdu vše. Četla jsem dnem i nocí a ponořila jsem se s ní "do lesa"... Hloubka a modrost, která s Anastásií přichází, je pro mě v mnohém neuvěřitelná a přesto se mnou tolik rezonuje. Věřím a vím, že Anastásie existuje a hlavně to, o čem mluví, jsem v mnohém prožila. Je mi ctí pomoci Valentýně Novodarské zaplnit setkání s Vladimírem Megre.

I vy můžete položit autorovi své dotazy během jeho podzimní návštěvy České republiky a Slovenska v září 2017, kdy proběhnou dvě čtenářské konference v Praze a Bratislavě. Na programu mimo jiné prezentace českých, slovenských a ruských rodových statků, vystoupení ruských, českých a slovenských hudebníků, úryvek z představení Léčivého divadla Gabriely Filippi „Anastasia“, autogramiáda, focení, prodej knih, cedrových výrobků a cedrových sazenic. Kompletní program návštěvy V. Megre najdete v článku Vladimír Megre v Praze a Bratislavě. Připomínáme, že snížené vstupné na čtenářskou konferenci v Praze končí 31. července!


Více o Vladimírovi v článku zde.


Čas začátku: 11:00

Čas ukončení: 17:00

Místo: Aquapalace hotel Prague, Pražská 137, Praha-Čestlice


Vstupné: 850 Kč


Přihlásit se
Facebook
Instagram
YouTube
Napište mi
Telefon 603 971 931
Newsletter