Tato stránka k uchovávání dat používá cookies. Používáním webu, nebo kliknutím na tlačítko Souhlasím s tímto souhlasíte.

Vedený půst

16.03.2018 - 23.03.2018, Eva Kavková

Přihlásit se

UPOZORNĚNÍ: Již jsme odeslali první instrukce, pokud jste se přihlásili a neobdrželi jste je, podívejte se prosím do spamu, pokud nejsou ani tam, kontaktujte nás na zaneta@jidlolasky.cz. Pokud se chcete zapojit, ještě určitě není pozdě, instrukce vám dopošleme :)
Cítíte potřebu se ve vašem životě posunout dál? Příliš lpíte na něčem, co vám již neslouží? Chcete si pročistit hlavu, tělo, život? Tak to jsme tady pro vás - opět pro vás chystáme vedený půst.

Již po několikáté pro vás máme dárek! :) 

V březnu se s námi budete moci zapojit do týdenního vedeného půstu. Každý den vám budeme posílat tipy a triky, povídání o těle, bylinky vhodné k proceduře, a čemu můžete věnovat čas, který by vám jinak "spolklo" jídlo, abyste se posunuli dál, nebo si prostě jen udělali radost. Náš přístup k půstu a vedení v něm je zcela unikátní, například - jsme si vědomi, že je to velmi náročné období vyžadující dostatek odpočinku. V instrukcích vám proto budeme doporučovat třeba filmy na zachumlání do postele, které jsme si osobně oblíbili a které vás budou inspirovat a motivovat :)

Pro půst doporučujeme zakoupit očistné čaje - urologický, šalvějový, kopřivový, meduňkový čaj, čaj z ostropestřece, listu senny a kořene pampelišky, budeme na ně odkazovat v instrukcích.

Pokud se do toho chcete pustit s námi, neváhejte a zaregistrujte se. Bude to jízda :)

Veškeré vedení je od nás darem, tedy zadarmo.

Stále váháte? Přečtěte si ještě článek o záměru pro minulý půst. Na blogu najdete i další články k tématu .))

Přihlásit se
Facebook
Instagram
YouTube
Napište mi
Telefon 603 971 931
Newsletter