Tato stránka k uchovávání dat používá cookies. Používáním webu, nebo kliknutím na tlačítko Souhlasím s tímto souhlasíte.

Vedený půst

07.09.2018 - 14.09.2018, Eva Kavková

Přihlásit se

Cítíte potřebu se ve vašem životě posunout dál? Příliš lpíte na něčem, co vám již neslouží? Chcete si pročistit hlavu, tělo, život? Tak to jsme tady pro vás - opět pro vás chystáme vedený půst.

Již po několikáté pro vás máme dárek! :) 

V září se s námi budete moci zapojit do týdenního vedeného půstu. Každý den vám budeme posílat tipy a triky, povídání o těle, bylinky vhodné k proceduře, a čemu můžete věnovat čas, který by vám jinak "spolklo" jídlo, abyste se posunuli dál, nebo si prostě jen udělali radost. Náš přístup k půstu a vedení v něm je zcela unikátní, například - jsme si vědomi, že je to velmi náročné období vyžadující dostatek odpočinku. V instrukcích vám proto budeme doporučovat třeba filmy na zachumlání do postele, které jsme si osobně oblíbili a které vás budou inspirovat a motivovat :)

Pro půst doporučujeme zakoupit očistné čaje - urologický, šalvějový, kopřivový, meduňkový čaj, čaj z ostropestřece, listu senny a kořene pampelišky, budeme na ně odkazovat v instrukcích.

Pokud se do toho chcete pustit s námi, neváhejte a zaregistrujte se. Bude to jízda :)

Veškeré vedení je od nás darem, tedy zadarmo.

Stále váháte? Přečtěte si ještě článek o záměru pro minulý půst. Na blogu najdete i další články k tématu .))

Přihlásit se
Facebook
Instagram
YouTube
Napište mi
Telefon 603 971 931
Newsletter