Tato stránka k uchovávání dat používá cookies. Používáním webu, nebo kliknutím na tlačítko Souhlasím s tímto souhlasíte.

Jarní vedený půst

15.03.2019 - 22.03.2019, Eva Kavková

Přihlásit se

POZOR - NA PŮST JIŽ NENÍ MOŽNÉ SE PŘIHLÁSIT! Udělejte pro své tělo a pro svého ducha jarní očistu. Eva Vás s novou inspirací povede v jarním půstování. Rok 2019 znamená nové začátky - připravte si záměr pro své další životní kroky a pojďte do toho s námi!

POZOR - PŮST JE JIŽ ODSTARTOVÁN - TUDÍŽ NENÍ MOŽNÉ SE PŘIHLÁSIT. DALŠÍ VEDENÝ PŮST PRO VÁS PŘIPRAVUJEME NA PODZIM 2019

Již po několikáté pro vás máme dárek!

V březnu se s námi budete moci zapojit do týdenního vedeného půstu. Každý den vám budeme emailem posílat tipy a triky, povídání o těle, bylinky vhodné k proceduře, a čemu můžete věnovat čas, který by vám jinak "spolklo" jídlo, abyste se posunuli dál, nebo si prostě jen udělali radost. Náš přístup k půstu a vedení v něm je zcela unikátní, například - jsme si vědomi, že je to velmi náročné období vyžadující dostatek odpočinku. V instrukcích vám proto budeme doporučovat třeba filmy na zachumlání do postele, které jsme si osobně oblíbili a které vás budou inspirovat a motivovat.

Pro půst doporučujeme zakoupit očistné čaje - urologický, šalvějový, kopřivový, meduňkový čaj, čaj z ostropestřece, listu senny a kořene pampelišky, budeme na ně odkazovat v instrukcích.

Pokud se do toho chcete pustit s námi, neváhejte a zaregistrujte se. Bude to jízda!

Veškeré vedení je od nás darem, tedy zadarmo.

Stále váháte? Přečtěte si ještě článek o záměru pro minulý půst. Na blogu najdete i další články k tématu.


Těším se na Vás

Eva

Přihlásit se
Facebook
Instagram
YouTube
Napište mi
Telefon 603 971 931
Newsletter