Tato stránka k uchovávání dat používá cookies. Používáním webu, nebo kliknutím na tlačítko Souhlasím s tímto souhlasíte.

Záměr pro Vedený půst

06.09.2017

K nadcházejícímu půstu 15. září až 22. září 2017. Pořád nevíte, zda jít do půstu s námi, nebo chcete vědět co je to autofagie? Čtěte :)

Blíží se nám naše pravidelné půstování a tentokrát opět s velmi mocným záměrem. Ten, kdo pracuje tímto způsobem již poněkolikáté může potvrdit, že se vždy o něco lépe podaří převést pozornost z běžných aktivit na to, co je v našem nitru to nejurgentnější.

Velmi obyčejně řečeno, když se přestaneme starat o jídlo tak získáme mnoho času a energie na jiné priority. Našemu organismu dodáme odlehčení od trávení  fyzického a dostaneme tím šanci lépe strávit naše duchovní procesy. Máme tak prostor na naslouchání… Co nám vlastně duše našeptává? Co říká naše intuice?

Tělo se přepíná na sebe-regenerující režim a tělo samo řídí, co je ta největší urgence "k opravě". Je již nyní prokázáno na světové úrovni, že půst má sebeobnovující schopnosti pro tělo. Japonec Osumi za to dokonce dostal nobelovu cenu.

https://technet.idnes.cz/nobelova-cena-medicina-2016-0xl-/veda.aspx?c=A161003_111141_veda_mla

 

Prokázal, že se v těle spouští proces tzv. autofagie (sebepožírání). Je to takový proces, kde tělo regeneruje a vytváří buňky, a tyto nové buňky odstraňují nepotřebné a potenciálně škodlivé součásti (právě proto, že nemusí obhospodařovat jiné funkce během režimu, kdy tělo přijímá potravu). Půst je také všemi vědami uznávaný mechanismus pro omlazování organismu.

Dále připomínám, že období jara a podzimu se vyznačuje speciální energetickou vibrací, která je dána tím, že se celá příroda připravuje na velkou změnu. V době podzimu se babím létem ukončuje plození a příroda se pomalu připravuje na zimu. V jistém pojetí se započíná v přírodě vítání "smrti" starého a příprava na regeneraci, tedy něco nového. Je to energeticky velmi silné období, které doslova vpouští do našeho pole možnost povznést se na nehmotné úrovni dál. Pokud to nevnímáme, nepracujeme s tím nebo dokonce s tím bojujeme, naše tělo upadá do nemoci. Pokud s tím vědomě pracujeme a právě se podpoříme třeba půstem, můžeme se vědomě přenést za hranice známého. Můžeme si zde uvědomit staré vzorce chování a jejich opakování, zhodnotit je, a pokud nám neprospívají máme příležitost nahradit je novými postoji a tak již dál sami sebe ani své okolí nevysilovat. Vysílený organizmus snadno onemocní, pokud však vyřešíte své škodlivé zvyky, můžete se tomuto následku "upadání do nemocí v sebeobraně" zcela vyhnout. Není novinkou, že půst zbystřuje smysly, sluch i zrak se vyladí na úplně jiný level, a to nejen na fyzické úrovni - můžete díky tomu vidět nové možnosti a lépe slyšet svůj vnitřní hlas, a díky tomu se nechat vést za obzory našeho stávajícího vidění a objevit tak nové směry a lepší příležitosti pro vás samotné.

 

K tomuto přidávám výňatek z chanellingu na pozdní léto 2017.

 

Vše je dokonalý božský plán, který se však může uskutečnit pochopíte-li, že necháte věci pouze plynout a nebudete vůbec zasahovat do všeho, co přichází v rámci tohoto plánu. Budete-li lpět na určité formě a cestě jak se má vše pro vás stát, nebude moci být tento dokonalý božský plán naplněn v takovém načasování, jak je předurčeno.

To, co vám přijde jako nic nedělání je ve skutečnosti to nejlepší, co můžete nyní udělat a nechat jednoduše přijít vše, co je součástí tohoto božského plánu. 

Z chanellingu Edity Santiago… pro nadcházející dny… cca do půlky října.

 

 

Náš půst začíná již ve čtvrtek 14. září tím, že se důkladně připravíme na první den. Chcete se zapojit? Přihlašte se zde.

Sledujte naše stránky a každým dnem vás povedeme s aktuální informací na daný den.


Těšíme se na vás.

Facebook
Instagram
YouTube
Napište mi
Telefon 603 971 931
Newsletter