Tato stránka k uchovávání dat používá cookies. Používáním webu, nebo kliknutím na tlačítko Souhlasím s tímto souhlasíte.

Recenze k Vedenému půstu

23.08.2017

Vedený půst se blíží, a my pro vás máme recenzi od žen, které se do toho posledně pustily s námi. Tak přestaňte váhat a pojďte do toho!

Milá Evi a celý týme,
moc Vám děkuji za prováděním půstem. Bylo to poprvé, co jsem ho dělala ve spolupráci a musím říct, že je to mnohem zábavnější, než o samotě. Také děkuji za recept na odparazitování, protože jsem se právě chystala nějaký vyhledat na webu.
Užijte si krásně Srí lanku a budu se těšit na viděnou v Nerudovce někdy po Vašem návratu.
Se srdečným pozdravem,

Monika


Ahoj Evi, moc zdravím! Ráda bych poděkovala za týdenní vedení  půstu, moc jsem si to užila ! Protože to bylo moje první půstovací období, byly pro mě velkou pomocí nejen rady, ale hlavně informace, jak se mohu cítit a povzbuzení nevzdat to. Jsem moc ráda, že jsem přijala tvoji nabídku. Ještě jednou velké díky! Měj se moc fajn.

Renata

Milá Evičko,
půst jsem nedokončila. Vydržela jsem dva dny, ale i to pro mě znamená dobrý výsledek. Vím, že teď zvládnu půstovat třeba den, což jsem v minulosti (po několika pokusech) nedokázala. Po ukončení jsem pokračovala v mírném režimu. Každé ráno jsem se těšila na pokyny pro další den. Celé mi to přišlo velmi profesionální a inspirativní. Afirmace byly mojí denní radostí. Jedinou a malou připomínkou bylo to, co se během pár dní objevilo - a to, že by bylo dobré předem vědět složení šťáv na další dny, aby si člověk mohl vše předem nakoupit a předpřipravit.

Ještě jednou velké díky za informace a vedení a gratuluji Ti k dokončení půstu! Těším se na viděnou!

Vlaďka


Přeji krásný den. Musím především poděkovat za vedený půst den po dni, který jsem absolvovala poprvé. Tím,že jsem věděla, že je nás na to víc, tak mně tolik nelákalo jídlo. Cítila jsem vnitřně, že se vzájemně podporujeme, abychom tímto půstem prošli. Nejkritičtějším dnem pro mne byla sobota, kdy jsem cítila únavu. Navíc jsem byla celý den na brigádě a ještě jsem byla trochu nachlazená. Asi 3krát za půst jsem použila epsomskou sůl. Nemusela jsem se zabývat přípravou jídla a tak  jsem si vychutnávala daleko intenzivnější radost, přicházely různé energie, vyšší vibrace lásky, která mi chybí. Většinou se v mém životě objevovali muži, kteří mi ublížili, nebo se snažili mi ublížit a formovat mně k obrazu svému, ale přesto si myslím, že lidé lásku potřebují a je třeba jí šířit. Během půstu jsem se snažila tyto moje myšlenky více nacítit. V lidech je podle mne hodně prázdnoty a nenaplněnosti, pak zajídají svoje problémy, komplexy a špatné vztahy. Máme plné ledničky a přitom vnitřně jsme nešťastní. Určitě bych půst doporučila každému, aby si to zkusil, ale vím, že by spoustu lidí odpovědělo, že by to nevydrželi. Jako národ strašně lpíme na jídle, pak to ještě zalijeme kávou a alkoholem, proto je tolik nemocí. Půst zintenzivní pocit, co člověk opravdu chce. Je to jako když má klíč zapadnout do zámku, že by mněl člověk mít krásný, láskyplný vztah, dobrou práci, místo, kde se mu bude dobře žít. Každý člověk by si mněl udělat takový generální úklid svého života. Takže určitě už se těším na divoké byliny na teplo a poznávání nových lidí. Během půstu jsem chodila hodně do přírody a říkala jsem si: "Bože, to je krása." Někdo se možná rozplývá nad honosnou vilou a mercedesem v garáži, ale pro mne je štěstí být zdravá a jít do lesa, když může člověk zažít splynutí muže a ženy, náruč muže. Ještě jednou děkuji a myslím, že každý člověk by se mněl na té své cestě učit, poznávat, tak aby žil ten svůj život podle svých představ. 

Natálie.

Facebook
Instagram
YouTube
Napište mi
Telefon 603 971 931
Newsletter