Tato stránka k uchovávání dat používá cookies. Používáním webu, nebo kliknutím na tlačítko Souhlasím s tímto souhlasíte.

Tvorba Evy Kavkové

Články, příběhy, videa postavené na základě osobního prožitku.

Vše Recepty Příběhy Videa Recenze
Předchozí články Následující články

Rozhovor pro Krásné dámy

13.08.2018, Příběhy  

Byla jsem oslovena Jitkou z Krásných dam, a tak vznikl tento krásný rozhovor o mně a mých aktivitách. O nové knize, o doktorech Liptonovi i Sinelnikovi a o všem, co chystám :)

Eva Kavková - videa se mnou

02.08.2018, Videa  

Zde najdete list všech videí, které jsem natočila ve spolupráci s kanály Cesty k sobě, Elia TV, Business Animals a dalšími.

Vnitřní žena a vnitřní muž

01.08.2018, Příběhy  

Na to krásně navazuje téma vnitřní posvátné dvojice, protože “jak vevnitř, tak venku”. Chci vysvětlit, proč bychom o vnitřní posvátné dvojici vůbec měli vědět. Úplně jednoduše řečeno je to tak, že n...Více

Tornádo se roztáčí

01.07.2018, Příběhy  

Zdá se vám, že se děje vše velmi rychle, intenzivně a občas dost dramaticky? Tak vítejte ve víru transformace. A bude to houstnout. Takto se projevuje tlak, který vzniká nárůstem vědomí. Zvědomování ...Více

Recenze na Fascinující ženství

30.06.2018, Recenze  

Dostala jsem krásnou zpětkou vazbu, o kterou bych se s vámi ráda podělila :) (z textu jsou odstraněny osobní pasáže)

Láska nebolí, láska tvoří.

06.06.2018, Příběhy  

Mnoho žen říká, že jejich láska bolí. Když jsem si jednou vyčetla spojení - “ego je citlivé”, usmívala jsem se a přesně v tom pochopila, že vše, co (duševně) bolí, je zastíněno egem. Není to láska, je...Více

TOP SECRET

28.05.2018, Příběhy  

jedeme to všechny přes kopírák. Pro ženy je dnes naprosto nepochopitelné, jak kdy se tolik (vědomě) snaží a jsou již tolik pokorné, že to muži stále nevnímají.

Vědomý průlom egem

16.05.2018, Příběhy  

do čisté přirozenosti.  Dnes v parku jsem měla rozhovor se svou bohyní Kálí. Byla to opravdu velmi zajímavá vědomá práce.

Detox s "živou vodou"

08.05.2018, Recepty  

V naší praxi jsme začali pracovat s očistnou a ozdravnou schopností vody. Nabízíme vám program detoxikace s "živou vodou" Kangen, kterou od nás darem dostanete.

Předchozí články Následující články
Facebook
Instagram
YouTube
Napište mi
Telefon 603 971 931
Newsletter